Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete megjött (de nagyon...

Két hete megjött (de nagyon gyengén, gondolom a betegség, láz, vírus miatt) De az elöbb láttam, hogy kicsit megint vérzek. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem, hogy terhes vagyok, de 2 hete megnyugodtam, hogy megjött, oké, nem lehetek az. csináltam tesztet is, és negatív lett. Ez a mostani vérzés lehet annak a jele, hogy tévedett a teszt? Vagy még arra gondoltam, hogy, olyan 1-2 hónapja, megsérült egy kicsit a hüvelyem, és akkor vérzett, és lehet hogy megint az? De azóta, egészen idáig nem volt semmi gáz. :S Félek, segítsetek, ez mitől lehet? Másnak is volt iylen? Fogamzástgátlót nem szedek
2009. szept. 20. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet pecsételő vérzés (félidőben szokott az ilyesmi lenni), nekem is volt hasonló, nem kell megijedni. Ha rendszeresen tapasztalsz ilyet, keresd fel a nődokit.
2009. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pecsételő? De az csak a terhesség alatt van, nem?
2009. szept. 20. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, normális esetben is van ilyen, hogy valakinek (pl. ismerősömnél is) félidőben van egy gyenge, pár napos vérzése és aztán megjön neki normálisan is.

Vagy ha nem pecsételő vérzésnek, akk félidei vagy milyen vérzésnek hívják, szóval van ilyen. Egyszer velem is megtörtént, passz, hogy miért. (1. voltam)

2009. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, most megnyugtattál... máskor is előfordult már velem ilyen... csak valahogy nem értettem most mi van :S Még egyszer köszi. ^^
2009. szept. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!