Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez most milyen betegség?...

Ez most milyen betegség? Valami vírus?

Figyelt kérdés
mert nem tudtam elmenni dokihoz, majd talán jövőhéten, viszont kértem gyógyszert a gyógyszertárban, de valahogy nem vagyok jobban. 37-38 fokos láz, nehéz nyelés, torokfájás, fejfájás, fülfájás, begyulladt szem, gyengeség. előre is köszi!
2011. jan. 6. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is itthon vagyok most,annyi hogy nekem nincs lázam,de fáj a fejem,a torkom meg... ennyire még sohasem fájt. :S Annyi,hogy már legalább szakad felfelé úgy érzem.. Nekem Sinupret-et írt fel az orvos és Aktilt..Hát csak várok és várok.. A munkatársam lányának torokgyulladása van a fiának pedig a mandulája van bajba azt hiszem..Ő lázas is. Szóval azt kell hogy mondjam,hogy igen,talán valami vírusos nyavalya. :( Jobbulást Neked.
2011. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Neo citran tabletta tuti jobban leszel 2 napon belül
2011. jan. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi nem neo citran, hanem coldrex tabletta
2011. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
talan megis csak elkellene menned orvoshoz. Lehet valami bakterialis fertozes ami antibiotikum nelkul is helyre johet ha eros az immunrendszer es persze nem eros a fertozes. ha pedig virusos fertozes akkor mindegy hogy szedsz gyogyszert vagy sem. Altalaban paracetamolt tartalmaznak amit veny nelkul vehetsz ,( vagy ibuprofent) ami csak a lazat csillapitja. Es a fajdalmat. ha tartosan magas lazad van es rosszabbul erzed magad mindenkepp menj orvoshoz. De ez csak az en velemenyem... Gyogyulast kivanok
2011. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!