Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak Rota-vírus elleni...

Másnak Rota-vírus elleni oltás után betegség?

Figyelt kérdés

Nekünk a 4 hós babánknak 2 hete, amióta beadattuk az oltást, fáj a hasa, zöld a kakija, aztán sárga, de nyálkás..

Szegény nyűgös is, voltunk orvosnál, mert pozitív lett az ANTSZ-vizsgálaton a rota-vírus.


Már szedtünk Protexint is, hogy visszaállítsuk a bélflórát.


Ti hogyan lábaltatok ki belőle??


2010. nov. 12. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Most nem értem, beteg lett az oltástól? Vagy elkapta az oltás előtt és attól lett beteg?

Nekünk a nyálkás székleten kivül nem volt más mellékhatás. De a protexin jó ötlet, ha nincs nagy gond hamar helyrehozza. Ha rotás akkor nem segít. Bocsi csak nem teljesen értem a kérdést.

2010. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél még ilyet sem tapasztaltam....most akarjuk a kicsinek is beadatni ,de jó ,hogy írtátok,mert eddig tényleg nem tapasztaltam ilyet..3hónapos lesz..
2010. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A rota elleni védőoltás második adagja után két nap múlva belázasodott, hányt és nem szűnő hasmenése lett, úgyhogy 3 napig a Szent László Kórházban volt öthónapos korában. Pedig pont ezt elkerülendő adattuk be a méregdrága védőoltást...
2016. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!