Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az amire gondolok? Mitől...

Ez az amire gondolok? Mitől lehet? Hogyan tudnám "kikúrálni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok. A Hüvelynyílásom körül nagyon viszket és a folyásom sokkal intenzívebb, darabos, de nem büdös.

A viszketés néha elmúlik, néha nagyon rossz.

Ez 2 napja tart. Pont egy hete voltam együtt a barátommal. Szeretkezni próbáltunk, de túl szűk voltam, ő neki pedig a gumi hatására elmúlt az erekciója, így nem is próbálkoztunk tovább. Egyszer kb fél percig berakta, de ugye nem teljesen.

Mitől lehet a folyásom?


2013. ápr. 5. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Már ennyitől is el lehet kapni fertőzést,gombát,szerintem itt erről lehet szó.Vagy elmész nőgyógyászhoz vagy vény nélkül canestin hüvely gomba elleni krémet kellene venned.
2013. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neki nincs semmilyen fertőzése. Orvoshoz nem tudok menni, mert külföldön vagyok 2 hétig.
2013. ápr. 5. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A párod kivizsgáltatta már magát,mert sokszor aki nem is él nemiéletet az is hordozhat bacikat a péniszén bizony és neked utána kezdett ha jól vettem ki a folyádos megváltozni.Ezt a canesten krémet kellene kipróbálnotok,de ha a hormon háztartásod megváltozik,felfázol attól is megváltozhat a folyás,a lényeg ne égessen,ne legyen büdös.
2013. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A canestein krém nem ér semmit!!! Betadine hüvely kúpot vegyél az használ! 1-2 nap alatt elmúlik.
2013. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Canesten combi nekem használt. De a Betadint is kipróbálhatod.
2013. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!