Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt már cikis helyzete?

Kinek volt már cikis helyzete?

Figyelt kérdés

pl.:kirándulás és pont menzesz napján,

betét,tampon vásárlás


részletesen!


2009. szept. 21. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
ezek nem cikik, max 11-12 éveseknek... betétet, tampont MINDEN nő vesz, ez nem tabu, pláne nem ciki.. ugyanigy a mensi.. ink kellemetlen h kiránduláskor vki wcre rohangász..
2009. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
szerintem se ciki, az lenne az, ha mondjuk nem vennél tudomást a helyzetről, és véres naciban/szoknyában mászkálnál...általában bevásárláskor veszek tampont, ha elfelejteném drogériába ugrok be, és még rá is teszek egy "lapáttal", mert ilyenkor mindig veszek párat a kedvenc csokimból is:)
2009. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Tinik szokták ezt cikinek érezni - tegyük hozzá részben azért, mert tul.képpen a még náluk is éretlenebb fiúk idétlen mejegyzéseitől tartanak.

Ezek a dolgok természetesek, ettől függetlenül nem kell a homlokodra írnod, hogy éppen benne vagy, lehet ezt diszkréten is kezelni.

És, hogy a kíváncsiságodat is kielégítsem: strandon medencéből ki, és akkor elöntött a vér, hirtelen végigfolyt a lábamon. Túró tudja miért, de pont akkor és ilyen hirtelen jött meg, teljesen váratlanul. A férjem vette először észre, belökött a zuhany alá és elszaladt a törülközőért. Magam köré tekertem és elmentem rendben tenni magam.

2009. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerencsés vagy, 19:45ös válaszoló, gondolom nem szokott akkor görccsel indulni a ciklus. nekem egyszer tesióra előtt jött meg(egyenruha:fekete rövidnaci,kék póló) nem volt nálam se betét, se tampon, a többieknek meg még nem volt ilyen gondjuk) így hazudnom kellett, h miért nem akarok tesizni, és miért kell hazamenni, otthon meg persze rendesen letoltak...:(azóta mindig van vésztartalék nálam:)ha nem is nekem, de egy barátnőmnek jól jöhet:)
2009. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem történt meg,de épp a buszon ültem,mikor egy csaj leszállt előttem,a fehér nadrágján igencsak átlátszott,hogy megjött neki...tanulság: kényes napokon ne viselj fehéret...főleg ne tangával...
2009. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Háát, munkahelyemen férfi főnököm véletlenül leverte a táskám és ahogy a filmeken szokott lenni, kigurult 2 dugó. Egy pillanatig úgy éreztem, elsüllyedek a szégyentől, aztán inkább mindent összepakoltam (persze ő is segített), mintha csak iratok,egyebek lettek volna és jót nevettünk rajta.
2009. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Mindig van a kocsink kesztyűtartójában vészcsomag: betét és dugó, így bárhová megyünk, nem kerülhetek bajba. Na, férjem szervízbe bejelentette a kocsit, de nem elég körültekintően pakolta ki. Munkafelvételis bezzeg azonnal rátalált.
2009. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

15:21-es válaszolónak:1. nem azért irtam ki a kérdést h kritizálj!

2. ugy értettem a cikith pl.: az eladónő nem akar borotvahabot adni. stb.

aki normálissan válaszolt annak köszönöm! :)

2009. szept. 22. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
ajj.. degyerek vagy. még mindig nem érted. mért ne adna 1 eladó borotvahabot?:D:D:D jézusom. a szőrteéenítés is ugyanolyan alap dolog mint a mensi..
2009. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!