Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már tesin valami cikis...

Volt már tesin valami cikis élményetek, mikor meg volt? A tesitanár megszokta érteni? És mit használtok olyankor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt cikis élményem ezzel kapcsolatban betéttel, tamponnal sem volt semmi gondom

amikor úszás volt, akkor pedig nem mentem rá, és mondtam a tanárnak is, férfi volt és tudomásul vette, lehethogy kissé paraszt volt, de ebben soha nem viccelt, megértette

és ha már tesitanár, akkor biztosan tanult/tapasztalt valamit ezzel kapcsolatban, és muszáj megértenie, ha pedig nem akkor elszégyelli magát, ha az anyuka felvilágosítja... :D ja amúgy én egy iazolást is vittem szülőtől, hogy bla-bla-bla btegség miatt :) neaggódj!

2010. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a lányok havonta egyszer felmentést kérhettek tesi alól.

Nem volt ilyen.

2010. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még kamaszlány voltam, amikor az egyik tesióra előtt megjött és szóltam a tanárnak, hogy most nem szeretnék tesizni. A többiek addig álltak a tornasorban, ezért elég halkan beszéltem. Erre nekiállt tök hangosan kioktatni, hogy ilyenkor "be kell jól öltözni", fel kell venni melegítőt és annyi. Én fülig pirultam erre, mire rámripakodott, hogy ne izguljak, nem fogja leharapni a fejemet. Az egész osztály meg ott hallotta a jelenetet. Azt hittem, kinyílik alattam a föld, nagyon gáz volt. A fik kuncogtak, a lányok pedig mutogattak a háta mögött..:)
2010. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

magas a fájdalom küszöböm, és a tesi tanár nem pedo. Szóval nem volt semmi ilyesmi. De Mrs. Kényeske szólt a tesitanárnak, hogy most jött meg a havija és mivel a tanár félig orosz hangosan elkezdte hogy. nem baj, tesizzél női okok nem érdekelnek! 7-es röpise is tesiznek gíy!semmi bajod nem lesz!

Persze mindenki tudta miről van szó.. jó tesi óra volt, direkt szivattam :)

2010. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Lehet neked magas a fájdalomküszöböd, de nem mindenkinek. Nekem sem, nem kell ms. kényeskézni, a tesi tanárok nagy része egy tapló (és az ilyen oszt. társak is), én ülni alig tudok a fájdalomtól sokszor, és egy normális iskolában a lányoknak havi egy felmentés jár. /A tesit amúgy is utáltam, mert egy bunkó f@sz volt a tanár, és semmi élvezetet nem láttam benne, ellentétben pl a néptánccal, ami szintén megmozgat és legalább élvezetes is./
2010. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszii a válaszokat:)

Ez a baj nálunk ,h egy Tapló a tanár és még egyhonapba nem lehet egy felmentést sem kérni...és egész évben csak 3-at lehet:S

2010. dec. 5. 09:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Látom azért a női identitással is problémája akad egyeseknek...

Nem mindenki olyan szerencsés, hogy meg sem kottyan neki a menzesz, hanem komoly rosszullétet is tud okozni. Ennek megvan a biológiai magyarázata. Viszont ha egy nő ennyire nem toleráns a másik nőtársával, akkor mit várunk a férfiaktól?

Emellett érdekes, hogy a legtöbb férfi nem a "kőkemény" nőt választja párnak (max a gyengébb férfiak).

2010. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ha komoly rosszulléttel jár a menzeszed, akkor érdemes orvosi igazolást kérni ezekre a napokra, azt köteles a tanár figyelembe venni.
2010. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nálunk mindig megérti a tesitanár ha a lányok csak valahogy jelzik (pedig igazi köcsög,és pasi is).

Cikis élményem, huhh :D

Hát egyszer vittem a tesiterembe magammal betétet, mert 3. óra volt tesi, és előtte még nem akartam cserélni,hanem csak utána.

Futottam be az ajtón, elejtem a tesizsákom, valahogy kinyílt, és kiesett minden belőle (betét,tesicucc...), a fiúk előtt...

2013. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok, jézusom milyen kis g_ci voltam. Elnézést.

Azóta visszacsapott a karma. Meg is értem. Nem olyan régen, december felé éreztem hogy fáj, de még volt egy bő hét addig, ameddig meg kellett volna jönnie.. Hát igen, surpise motherfucker. Kínos volt, de nagyon.

2013. ápr. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!