Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cikis helyzetek menstruációval...

Cikis helyzetek menstruációval kapcsolatban? :D

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Amikor először megjött, a negyedik nap reggelén nem volt semmi a betétemen, azt hittem vége van. Így mentem betét nélkül a suliba, és az órán éreztem, hogy nagy baj van. :D Tanár nem akart kiengedni, de mondtam, hogy nagyon sürgős, és fogtam a betétet, rohantam kifele, nem érdekelt a tanár. :D Visszajöttem, röhögött mindenki, mondtam, sajnálom, sos volt. :D A tanár elnézte nekem. xD
2009. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
uhh az ciki lehetett..:(:)
2009. dec. 18. 12:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló volt, nekem a barátnőm mondta hogy ez tuti hogy csak 5 napig tart. Amikor először megjött, az ötödik nap reggelén tiszta volt a betétem, ezért gondoltam vége van. Aznap tesi óra után vettem észre, hogy tiszta vér a bugyim, még szerencse, hogy a rövidnadrág két rétegű volt és a külső rétegen nem látszott meg... Betét ráadásul nem is volt nálam, ezért papírzsepivel vészeltem át a nap hátralevő részét.
2009. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Velem még nemigazán történt ilyesmi,de a barátnőimmel már igen.A legjobb barátnőmnek nemrég asszem augusztusban

jött meg az 1.Elég rendszertelenül szokott neki megjönni és amikor suliba kellett menni újra megjött neki az anyukája a táskja egyik fiókjába tett neki betétet ő pedig nemtudta kiszedni,mert fiúk ülnek előtte.A végén én adtam neki betétet a saját táskámból.A másik barátnőm órák után akarta kicserélni a betétet,de a nadrágján 1 pici foltot vettem észre amit meg is mondtam neki.

2009. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Az osztálykiránduláson 3óra buszozás.Egész úton felhúzott lábbal ültem.Egy fiú(Gergő) azzal szivatott hogy elmondta az oszinak, hogy nemsokára megjön.De kiderült nem szivatott.Odajött Gergő mondta hogy az oszi üzeni:

10perc és megállunk 1 wc-nél.

5perc múlva odajött az oszi, én már naon ki voltam készülve.Elkezdett beszélni:

-Nyugodj meg!Nincs semmi baj-suttogta.

-Jól vagyok-a hangomban már alig volt erő.

-Gergő azt mondta: rosszul vagy mert ma fog megjönni. Nyugi 5perc és megállunk-éreztem a hangjában a megértést.

2010. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesi órán történt, hogy nem volt felszerelésem, ezért ruhába tesiztem. Még szünetbe beraktam egy tampont és egy betétet a zsebembe. Minden jól ment órán, amikor kitalálta a tanár hogy mászunk fel a farúdon. Imádtam mászni úgyhogy én is megpróbáltam. Nagyon jól is ment, amikor észrevettem, hogy a csomag csúszik kifele a zsebemből. Pechemre mindenki ott volt az osztályból,a betét meg szép lassan leszállt az emberek orra elé, a tampon pedig valahova leesett. Gyorsan lecsúsztam a rúdról, felkaptam a betétet, amikor az egyik fiú elkezdi rázni a felsőjét, és akkor esett ki belőle a tampon, ráadásul még tök hangosan oda szólt, hogy elhagytam valamit, pedig reméltem, hogy valaki talán nem látta, ahogy a kicsike tampon leesik. Borzalmas égő eset volt.
2010. jún. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem eddig a legcikibb az volt, hogy a legjobb barátnőmnél aludtam és éjszaka jött meg. Teljesen összevéreztem a lepedőjét, nagyon kínos volt. Igaz ez még 15 éves koromban volt, remélem nem is lesz több kínos helyzet (=
2010. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem nem volt, de az utolsó előttinek: Júj ez nagyon ciki XD
2010. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 1x ugy jártam,hogy nagyba szünet és egy srác aki tetszett nekem mindig azzal izélt,hogy megfogja a seggem -.-" XD És hát megakarta fogni és mondta,hogy megjött én meg bepánikoltam mint állat azt mivel fehér gatya volt rajtam és nem vittem fölsőt h eltudjam takarni haza kellet mennem,és hát a fiúval oda mentem a tanárhoz ő ugy állt h ne látszódjon h nekem megjött azt hazaküldött és öt küldte velem kísérőként..Azt mondta,hogy nem fogja elmondani senkinek szal no problem :D Hát igyis volt:D
2010. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves fiú volt utolsó :D Nekem az volt egyszer, hogy 3 napig volt, aztán 2 nap kimaradt és azt hittem már nem is fog jönni, szóval elmentem miniszoknyában, betét és tampon nélkül a suliba, és hát asszem irodalomórán éreztem, hogy nedvesedik alattam és mikor lenéztem láttam, hogy tökre átáztam szerencsére a szék még nem lett olyan, erre írtam egy üzit a füzetembe a mellettem ülő legjobb barátnőmnek ,aki vette a lapot és kölcsönadta a pulcsiját, hogy a derekamra kössem, plusz adott egy betétet is, nagyon hálás voltam neki, a tanár szerencsére kiengedett, de nagyon cikis volt, mert hátul ülök, szóval az egész osztályon át kellett gázolnom, és be is akadt egy székbe a pulcsi, majdnem leesett rólam, és az egyik fiú meglátta, hogy véres "ott", és hát elkezdett röhögni, de szerencsére nem mondta el senkinek, utólag is hálás vagyok mindkettőjüknek! :)

16/L

2010. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!