Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek melyik fajta...

Lányok! Nektek melyik fajta és milyen színű vérzés a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Én személy szerinte minden hónapban alig várom már, hogy megjöjjön és valami mesterségessel tömjem be a ljukam. Bár a tampont nem annyira preferálom, mégis sokkal praktikusabb - gondolom aki volt lány az tapasztalhatta. Most kezdek már visszaszokni a betétre és minden alkalommal csere előtt furdal a kíváncsiság, hogy most szeretett belső nemi szerveim együttese milyen vizuális élménnyel lep meg.

Lehet hogy egy kicsit furcsa, de higgyétek el, hogy nem csak én vagyok ennyire mentálisan deformált - személyesen is ismerek nem egy (2) olyan hasonló nemű lányt, akik szintén élvezik ezt a dolgot.

Remélem, hogy nem sokkolom ezzel az internetet, máshol próbálkozva biztosan sokkal nehezebben jutnék más emberek véleményéhez.

BTW. Nekem a kedvencem mélyvörös-rózsabordó pecsételő vérzés az abszolút favorit.

Kíváncsi vagyok a ti ízlésetekre!



2013. ápr. 8. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Istenem... :DD Fogadjunk csávó vagy :D
2013. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak egy fiú idétlenkedik itt. Már a megfogalmazásod is olyan kedves kérdező, hogy lesül róla, hogy valami nem stimmel. Javaslom nézz rá a "mentális egészség" kategóriára !
2013. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem is a volt a gondolatom a megfogalmazás alapján, hogy fiú vagy.
2013. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is fiú vagy, de ha nem, akkor szerencsés vagy.Nem mindenki élvezi ezt az 1 rohadt hetet minden hónapban.
2013. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 WsAkosWs válasza:
FAILURE
2013. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
a keresőszavak és a szöveg alapján egyet tudok tutira:férfi vagy :D
2013. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedvenc vérzés, úristen :DDDDDDD Ez nagyon whehehehehe!


A következő kérdésedre a válaszom: Kéket szeretek hányni, bézs színű csomócskákkal benne, és legyen mellette répa is!

2013. ápr. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"hasonló nemű lány" ? What the fuck? O_O
2013. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Catsy La Momohana válasza:
100%

"Kéket szeretek hányni, bézs színű csomócskákkal benne, és legyen mellette répa is!"

XD XD XD

Betegre röhögtem magam.. megpróbálom felkaparni magam az asztal alól...XD XD XD XXXDDDD

2013. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!