Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomót találtam a mellemben...

Csomót találtam a mellemben és nem tudom mit csináljak? 12/L

Figyelt kérdés
Tegnap este zuhanyzás közben egy barackmag nagyságú csómót találtam a mellemben és fáj is meg valahogy nehezebb is lett.

2013. ápr. 10. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj anyukádnak! Lehet, csak egy mirigy van jobban beduzzadva!
2013. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mindenképpen szólj, de a legjobb az lenne, ha orvoshoz mennétek! Viszont ne gondolj rögtön rosszra, de dokihoz azért lenne jó elmenni, mert biztosat csak ő tud mondani.
2013. ápr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit. ne izgulj a te korodban a növekedéstől vannak ilyenek. Hamarosan el fog múlni.

Szólj anyudnak, majd ő is elmagyarázza.

2013. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, egy mirigy van begyulladva, elmúlik hamarosan.
2013. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a mellében van. A hónap során folyamatosan változik a mirigyek mérete a ciklusodnak megfelelően. Ne ijedj meg, semmi bajod nincs, ez normális.
2013. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A normál női mell tartalmaz tejmirigyet, korodból következtetve, meg hogy mellről beszélsz feltételezem, ez már az lehet, ha megnyomkodod ki tudod tapogatni. Érdemes megnézni anatómia könyvben, ha kicsit kíváncsi is vagy hogy néz ki amit tapintasz, illetve hogy nézel ki belülről. Hát igen nagylányosodsz. :)
2013. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!