Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esetleg valami praktika,...

Van esetleg valami praktika, amivel rövidíteni lehet a menstruáció idejét?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek néhány barátommal Görögországba, 11 napra, és nem akarom, hogy egy napon se legyen alkalmam fürdeni, pedig sokszor előfordul, hogy 10-11 napig megvan. Hogyha esetleg többet iszok, vagy sokat mozgok, attól lecsökkenhet ez az idő néhány napot? Amúgy pedig több mint 2 éve jött meg először, és nem vagyok duci, sőt, még nagyon vékony is vagyok, és úgy olvastam, hogy a vékonyabb lányoknak inkább rövidebb ideig szokott lenni, de én ezt nem tapasztaltam.. 15/L
2013. ápr. 15. 14:43
 1/2 anonim válasza:

Menj el a nogyogyaszhoz és írásos fel fogamzasgatlot ,ezzel beallithatod a menstruaciod ha pedig pont a nyaralás idején jönne meg,tudsz változtatni a fogamzásgátló all úgyhogy tovább szeded de ezt is mindenképp a dokival beszéld meg!

Jo nyaralást !:)

2013. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocs elirtam nem írásos hanem írass.:)
2013. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!