Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne egy elég összetett,...

Lenne egy elég összetett, bonyolult kérdésem (számomra az legalábbis), nem értem mi törtnénik most, vagy hogy mi lehet a baj? (lent részletezem)

Figyelt kérdés
Tehát, az utolsó normális menzeszem márc. 18-án ért véget. 22-23 án voltunk együtt, aztán minden előjel nélkül ( menstruáció előtt szokott fájni a derekam, hasam, fejem, tehát tudom, hogy na akkor most 1-2 napon belül megjön) ápr. 5én megjött és hetedikéig tartott, mennyiségre is kevesebb volt, meg két napos, normálisan 5 napig szokott tartani, azóta iszonyatosan fájnak a melleim, szinte már attól fáj, ahogy a póló hozzáér és kicsit, mintha meg is nőttek volna. Rendesen pedig kb. ma kellett volna megjönnie, de ma is a mell fájáson kívül nincs semmi, talán annyi, hogy egy két pattanásom ki jött. De semmi vérzés semmi. Talán valami hormon zavar, vagy csak ez a bolondos időjárás? Ma voltam ilyen általános vérvételen, mert ritkán előfordul, hogy vashiány alakul ki nálam, utoljára, kb. két éve volt, hogy kellett vastablettát szednem, de akkor én csak annyit vettem észre az egészből, hogy kicsit többet ittam, és száraz volt mégis a szám, a labor mutatta ki a vashiányt. Ha most is ez van, akkor ez szerdán kiderül, csak arra lennék kíváncsi, hogy ha ezen kívül van valami bajom, akkor azt egy általános labor kimutathatja? Köszönöm előre is a válaszaitokat
2013. ápr. 15. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy terhességi teszt sem ártana.
2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony,csinálj tesztet!
2013. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából erre nem is gondoltam, elég kicsi az esélye, hogy terhes legyek, egyéb okok miatt. Holnap ilyenkor talán már okosabb leszek.
2013. ápr. 16. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos? Hány a csík?
2013. ápr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma este érkezik a teszt, úgyhogy még nem tudom, de szerintem csak egy csíkos lesz.
2013. ápr. 17. 13:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, most teszteltem medilabbal negatívat, bár a kontroll csík is elég halvány na mindegy :) De akkor mi lehet ez, nem értem
2013. ápr. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!