Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV vírus leküzdése hogyan?...

HPV vírus leküzdése hogyan? Mennyi idő alatt és pontosan milyen immunerősítéssel tudtátok leküzdeni a hpv vírust?

Figyelt kérdés
Nekem HPV/NA-t találtak nemrégen. Szeretnék minél előbb megszabadulni a vírustól, de nem tudom hogyan. Légyszíves írjatok, akik már túl vannak rajta, hogyan, mennyi idő alatt szabadultak meg a vírustól, pontosan miket szedtetek rá? Illetve az is érdekelne, hogy szerintetek hosszú (12 év) monogám kapcsolat mellett hogyan lehetséges ez a fertőzés? Pasimnak én voltam első. Köszönöm!

2013. ápr. 16. 11:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de annak már több mint 12 éve..
2013. ápr. 19. 06:57
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért nem kell rögtön a megcsalással dobálózni. HPV nagyon sokáig tud lappangani ( évtizedek is lehetnek). Aztán legyengül az immunrendszered és kimutatják. Nem kell emiatt kétségbeesni. Erősítsd az immunrendszered, egyél sok gyümit, zöldséget. Nekem tavaly mutatták ki, de nekem konizációm is volt. Most februárban már nem volt jelen. Igyekszem sok vitamint enni, hogy ne jöjjön elő újra. Nekem külső tünetet nem okozott, a méhszájsebemen indult el rosszindulatú folyamat,de időben kivágták.
2013. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
rákszűrésen nem találtak hpv gyanús sejteket. ezek szerint eltűnt belőlem. köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 10. 11:13
 14/18 anonim válasza:
konizációja csak annak lehet akinek hpv-je van? vagy anélkül is lehet?
2013. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Tudom régi a kérdés , de nekem most sikerült kigyógyulnom aa hpv-ből :) megjöttek az eredmények és negatív lett :) fél év alatt , sok zöldség, 1000mg c-vitamin, és egy egyzserű multivitamin segített :)
2014. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
utolsó! Mi volt az a multivitamin?
2015. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A védőoltás nem ér semmit és ha akkor adják be mikor még fertőzött vagy akkor még rosszabb is lehet mivel ugyebár minden védőoltás maga a vírus csak gyengített formában így akár ha gyenge a szervezeted vagy még küzd egy típusú hpv ellen akkor nagyon nem jó még több fertőzés.. Ugyan tagadják azt hogy bármi baja lenne az embernek a védőoltástól de igen is lehet amúgy meg persze hogy tagadják amikor 100 ezer ftos vagy több egy oltás ne de nem is ezt akartam mondani hanem azt hogy miután kigyógyultál egy hpv fertőzésből akkor már felesleges a védőoltás mert a szervezeted immunis lesz arra a fajtára amit már egyszer legyőzött meg amúgy sem véd minden fajta ellen a védőoltás meg össze is zavarhatja a szervezetedet a sok védőoltás és autoimmun betegséged is lehet ami azt jelenti hogy túl lett terhelve a hosszútávú immunrendszered mert ugye kettő van egy ami azonnal felveszi a harcot bármilyen betolakodó ellen és a másik ami hosszabb idő után lép támadásba és ez jegyzi meg a betolakodókat és csinál ellenanyagot ellenük ha ismét találkozna egy ugyan olyan vírussal, baktériummal az összes nyomorék parazita.. De valaminek selejteznie kell a természetben állítólag, azért hogy az erősebbek maradjak csak életben de ennek már rég vége mióta az emeber intelligensebb lett majd kiderül hogy mi lesz ebből hamarosan a bolygót már majdnem kiapasztottuk és az ózon rétegnek is lassan annyi csak a pénz és a hatalomvágy miatt.. Persze azt mondják hogy legyünk környezet tudatosabbak stb stb akkor meg adják olcsóbban a környezet barát autókat és a napelemeket stb.. Akkor talán tovább élhetnénk a bolygónkon.. 21 éves vagyok még az is lehet hogy meg fogom azt élni mikor a Föld beadja a derekát és annyi.. Ezt pontosan amúgy se lehet kiszámolni hogy ez mikor lesz meg akár a napunk is kialudhat bármikor na mindegy nagyon eltértem a témától xD
2016. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
HPV ELLEN GYÖMBÉR TEA! Igazi gyömbérre gondolok amit kg-ra lehet venni..
2017. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!