Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jun.24en megyunk nyaralni,...

Jun.24en megyunk nyaralni, elvileg akkor kellene megjonie. Hogyan kesleltessem?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlora gondoltam ugy, hogy megszakitas nelkul szednem csak nem tudom eldonteni mar mostantol vagy csak jovo honaptol. Jelen pillanatban nem szedek semit es mar 35 eves vagyok, szerintetek be nerjem vallalni?
2013. ápr. 17. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg ennyire nem akarod, hogy megjöjjön. Akkor kérjél nődokitól Norcolut-ot, amíg szeded, addig nem jön meg, mivel felnyomja a hormonokat. Jobb, mint fogamzásgátlót szedni.
2013. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%
Így van, én is Norcolutot szedtem, és nagyon jó!
2013. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nodoki irja fel?es hogyan kell szedni? nem hallottam meg errol a gyogyszerrol..
2013. ápr. 17. 12:55
 4/11 anonim válasza:
52%
Nőgyógyász írja fel! Majd ő elmondja hogyan kell szedni. Ha jól emlékszem előtte nekem már egy héttel el kellett kezdenem, és a nyaralás alatt is végig szedni kellett, mert ha abbahagyod, megjön.
2013. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Nődoki, nálam 10 napig kellett szedni napi 2 szemet, rá 3-5 napra megjön.
2013. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Lányok, azért nem semmi, hogy egy nyaralás miatt képesek vagytok gyógyszereket szedni ezzel vállalva annak a kockázatát! Én csakis olyan esetben írnám fel, ha valami nagyon fontos alkalom (pl olimpia) van. A nyaralás bár fontos, de a szórakozás kategória. Nem gondolom, hogy egy természetes dolog miatt kellene kockázatokat vállalni és a szervezetet terhelni. Főleg, hogy már nagyon jó tamponok vannak és ha nincsenek fájdalmak, akkor igazán el el lehet lenni a menzesszel is. Csak hozzáállás kérdése.
2013. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Hozzáállás kérdése? Hiába az erős görcsoldó, a falat kaparom és hányok 2 napig. Így elmenni nyaralni fantasztikus lenne. Főleg, hogy ez csak 10 napnyi hormon, sokan évekig szednek fogamzásgátlót...
2013. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Próbáltál már menzesz ELŐTT 2 nappal kezdve szedni nem szteroid gyulladásgátlót? (pl apranax) ez ugyanis gátolja a görcsöket és nem hormon. Sokan nem ismerik ezt a módszert. Egyébként nekem is mindig fájt a szülésem előtt, mégsem jutott volna hormon szedése az eszembe! (megtehettem volna, van aki felírja baráti alapon) Nők vagyunk, meg kell tanulni ezzel együtt élni.
2013. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szteorid, gratulálok, az aztán jobb...
2013. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!4 eve nem voltam nyaralni!!!!most megyek torokorszagba egy ultra all inclusives nyaralasra az ut is elege maceras lesz na meg 5 napot leszunk ott abbol 5 nem szeretnek menstrualni.nagyon eross verzeseim vannak ezert szeretnem eltolni.meg soha nem csinaltam ilyet.gondolom ebbe az egybe nem fogok belehalni!
2013. ápr. 17. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!