Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van akkor ha egy fiú veszi...

Mi van akkor ha egy fiú veszi be a lány fogamzásgátlóját? Véletlen már másfél hete?

Figyelt kérdés
a B-nőm berakta egy vitaminos dobozba a tablettákat hogy könnyedében tudja magával vinni és hát azóta meg el ment a nagyapjához pár hétre és most derült ki hogy én meg azt szedtem :/ lehet vmi baj belőle?
2013. ápr. 17. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem leszel terhes
2013. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Más hatása nincs ?? XD úgy tudom ezek hormonosak vagy ijesmi
2013. ápr. 17. 16:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy ennyi idő alatt nagyon felborítaná a hormon-háztartásod, de ha menstruálni kezdesz most, hogy abbahagyod, akkor élj a gyanúval, hogy baj történt :)
2013. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis hormonzavar, tesztoszteron csökkenés, ami okozhat gallibát, lehet erekciós probléma, vagy nőesedni kezdesz.
2013. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nőiesedni
2013. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát ez így érdekes lenne XD eddig nem vettem észre semmit nagyon csak most elkezdett nőni a államon a szír elég gyorsan meg hát más nem nagyon de akkor nem nagy baj XD de mit fog ezért bogi adni nekem XD
2013. ápr. 17. 16:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 az hétszentség, hogy kapsz, mert új garnitúrát kell vennie ... továbbá az összes barátnője cinkosan fog kacsintgatni rád, hogy te még ezt a terhed is átvállalod bogitól
2013. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
d=t
2013. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Remélem nem fog ezzel viccelődni a barátnői előtt mert elégé nagy szégyen lenne de igaz így mehet újra a nőgyógyászhoz receptért de igaz meg engem küld le érte XD én fizetem ki neki általában :D
2013. ápr. 17. 16:16
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Persze, persze, nagyon hihető.


Tehát kinyomogatta az összes tablettát, berakta egy vitaminos dobozba, ami sokkal nagyobb, mint egy vékony kis levél azért, hogy "könnyebben" magával tudja vinni,

aztán meg elment "hetekre" (!) a nagyapjához és otthon/nálad hagyta a fogamzásgátlót.


Hol a logika?


Kamu.

2013. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!