Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy fogamzásgátló...

Igaz, hogy fogamzásgátló tablettától elmúlnak a pattanások? Valakinek bevált? Én is elakarom kezdeni szedni, mert csúnya pattanásos a bőröm és már nem segít semmi!

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Soootret
2012. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van akinek segített, de én többet hallottam olyanról, hogy nem segített. Egyik ismerősömnek pl több lett, mert a szervezete így reagált a sok hormonra.. Inkább menj el bőrgyógyászhoz, ő tuti ír fel neked jó krémet, vagy lemosót. Ami nekem nagyon jó: holt tengeri sós szappan!! + kipróbálom az AKNE STOP gél. úgy hallottam nagyon jó
2012. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Nekem semmi nem javított, de legalább nem is rontott a helyzeten. Aztán amikor abbahagytam a szedését... na hát fél év volt helyrehozni úgy-ahogy, legalábbis olyanra, mint ami előtte volt.

De van akinek beválik. Viszont ha egyébként nem élsz stabil kapcsolatban, akkor csak a pattik miatt ne szedd, drága, és nem ismerek olyat, akinél ne jött volna elő valami kellemetlen mellékhatás.

Meg azért próbálkozz még egy normális bőrgyógyásznál, általában 2-3 próbálkozából megtalálja a hatásos szert. Lehet épp a hormon lesz az, de lehet, hogy nem, csak úgy meg inkább ne borítsd fel a hormonháztartásod.

2012. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom: a tabletta drága, és sok kellemetlen mellékhatása van (pl. sűrű fertőzések, száraz hüvely), az abbahagyása után pedig kétszer olyan csúnya bőr. Ezek miatt én évekkel ezelőtt abba is hagytam, pedig kapcsolatban élek.
2012. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A válaszok láttán,meggondolom,hogy a pattanásaim miatt kiírassam-e! Bíztam benne,hogy az segíteni fog,de nem merem kiíratni a többi mellékhatása miatt(hízás,hormonzavarok stb).Bőrgyógyászhoz járok,írt is ki gyógyszert,krémet,mosdókenőcsöt..hozzáteszem ezek havi 5 ezer forintba kerülnek tehát engem nem érdekelne a gyógyszer drágasága sem mert lehet jobban kijönnék anyagilag és hatásosabb is lenne....
2012. aug. 11. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tartós párkapcsolatban élek... szóval jól jött volna a fogamzásgátló, de csak ezért nem akartam elkezdeni. Majd amikor már napi szinten többször elbőgtem magam amikor belenéztem a tükörbe a sok pattanás miatt, fogtam magam és elmentem nőgyógyászhoz gyógyszert irattatni. Kb 4-5 hónap kellett ahhoz hogy letisztuljon a bőröm. De megvagyok elégedve vele. Eddig semmi mellékhatást nem tapasztaltam.. eddig... az utóbbi két menstuációnál hihetetlen idegesség fogott el, s bármelyik pillanatban eltudtam magam bőgni. Nagyon gondolkodok a váltáson... Amúgy én már minden létező dolgot kipróbáltam a pattanásokra, és semmi nem hatott... ezért is voltam ennyire elkeseredett. Amúgy a hízással kapcsolatban: a mai fogamzásgátlóktól már inkább fogy az ember mint hízik... szóval ettől ne félj.

Természetesen nem jó belenyúlni a hormonháztartásba... de nekem ezek a tapasztalataim. 20/L

2012. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!