Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korig kell megjönnie...

Hány éves korig kell megjönnie a menstruációnak?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és még nem jött meg....a tesom 11 éves és neki nem rég már megjött...

-Ez megtörténhet vagy valami baj van velem?

-Hány éves korig jöhet még meg?



2013. ápr. 18. 07:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok lassan 19, soha nem volt még magától menstruációm. 17 éves koromtó folyamatosan járom az orvosokat... de semmi. Nincs hormon zavarom, pajzsmirigyemmel semmi probléma, minden szervem megvan. A kisebb kórházakat illetve a klinikák nőgyógyászainál is voltam. Gyógyszeresen mindig megjött 5 napig tartott de ahogy abba hagytam a gyógyszer szedést nem jött meg. Az orvosok azt mondták, hogy 3 hónapnál tovább nincs menstruáció akkor menni kell gyógyszer íratni, hogy legyen. A fogamzásgátlót javasolták, hogy az be állítja a ciklusomat, első havi adagot be szedtem meg is jött, mentem az orvoshoz mondta hogy nem szedhetem tovább mert trombózisra hajlamos vagyok. Nekem azt mondták addig nincs probléma míg gyereket nem szeretnék.

Te még 13 évesen nem kell aggódni majd ha 17-18 éves leszel.

2013. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!