Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ijedt vagyok hogy...

Nagyon ijedt vagyok hogy mikor fog megjönni? (lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és néha fáj a hasam leginkább alul.ez mensi lesz? napok óta rosszat álmodom mert félek tőle mien lesz.segítsetek megnyugtatni lécci
2013. ápr. 18. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, ez az lesz. Nem kell tőle félni. Semmi félelmetes nincs benne. A hasad lehet, hogy akkor is fájni fog egy kicsit, de meglátod, hogy teljesen természetes dolog, amihez hamar hozzá lehet szokni.
2013. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát köszi ez kicsit megnyugtatott de sajnos nem tom kiszámítani mikor fog megjönni és félek mi lesz ha suliba jön meg órán először
2013. ápr. 18. 15:53
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hamarosan menstruálni fogsz, de 16 éves korodig nem kell aggódnod ha nem jön meg. Előre ne félj tőle, hiszen nem biztos, hogy Téged is meg fog viselni.
2013. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy legyen nálad valami tisztasági cuccmuc ha esetleg nem otthon jönne meg és akkor nagy meglepetés nem érhet. Az elején persze furcsa lesz hisz ez egy neked új dolog lesz, de szép lassan megszokod és rá jössz, hogy butaság volt tőle ennyire tartani.. :)
2013. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
vinnék is tisztaságit csak anyunak nem hinném hogy tetszene aztán meg kérdezgetne h mit csináltam vele a suliban h nem is mondta h el a tudnivalókat :S és köszi a nyugtatásokat jól esik :)
2013. ápr. 18. 15:57
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Általában reggel szokott megjönni, mire felébredsz. Nagyon ritka, hogy valakinek nap közben jön meg, főleg ha az az első.
2013. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz semmi gond! :) Mivel most mar tudod hogy nemsokára fog meg jönni ezért készülj fel! Napi betétet hordj, szóval ha megjön nem a bugyit lesz olyan. Meg mindig legyen a táskádban rendes betét. Nekem az always jött be :) az a legjobb. Nyugi én is olyan voltam mint te, nagyon paráztam, de legbelül már vártam hogy mikor jön meg.

Ne hidd azt hogy majd amikor először megjön és meglátod hogy nagyon sok fog jönni. Vagyis nekem azon a napon nem sok jött. De azért mostantól mindig legyen nálad sima és rendes betét. :)

írj privátban ha van kérdésed

14/l

2013. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen lehet mert a tesómnak is reggel szokott megjönni de éjszaka nem szokott megjönni az első mert attól is egy kicsit félek :S
2013. ápr. 18. 15:59
 9/18 anonim ***** válasza:

Nyugi, anyukád nem fog megharagudni, ha tisztasági betétet veszel. Kezdj el ilyet hordani, és akkor nem érhet nagy meglepetés (plusz hozzászoksz, hogy milyen az).

Nem kell félni!

2013. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez Anyukád hibája, hogy nem beszélget ezekről a dolgokról Veled, úgyhogy ha viszel magaddal tisztasági betétet, nincs oka haragudni Rád! Egyébként is ez a világ legtermészetesebb dolga.
2013. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!