Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom van? Lehet hogy...

Mi bajom van? Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

már majd egy hónapja késik a menstruációm,állandóan görcsölök,híztam(5kg egy hónapalat) meg kívánok dolgokat (pl tegnap uborkát ettem gabona pehellyel)

most jön a durva dolog még szűz vagyok !!!

nem volt semmi kapcsolatom a pasival

nemt tudom mért hiszem hogy terhes vagyok de már másra nem tudok gondoli, voltam ultra hangon de az nem mutatott ki semmit :(

kérlek segítsen valaki

17/L



2013. ápr. 19. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A terhesség biztos jeleit az ultrahangos vizsgálat kimutatja (gesztációs gyűrű az 5-6. héttől hasi vizsgálattal, transzvaginálisan a 3. és 4. hét között). Ha az negatív, akkor nem vagy terhes. Rövid idő alatti gyors hízás anyagcsere/hormonális problémát vethet fel.
2013. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most ez komoly?

Ha semmilyen módon nem érintkeztél férfival, akkor hogy lennél már terhes?

Viszont a tüneteidnek oka van, el kell menni háziorvoshoz és ő majd elküld a szükséges vizsgálatokra és szakorvosokhoz és kiderül, hogy mi a gond. Hormonprobléma simán okoz ilyen tüneteket. Meg persze más is okozhat, csak most írtam egyet.

2013. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

álterhesség

[link]

2013. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
múlt héten voltam a dokinál mert reggel össze estem a görcsöktől. vérvételen voltam de csak vér szegény meg vas szegény vagyok ami az ájulást magyarázza,el küldtek ultra hangra de semmit nem mutatott
2013. ápr. 19. 18:59
 5/8 anonim válasza:

Ha még szűz vagy nem lehetsz terhes!!

9hkm

2013. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17 éves létedre nem tudod, hogy hogyan lehetsz terhes? Te vagy a 2. Szűz Mária?
2013. ápr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem nem én vagyok a második
2013. ápr. 21. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha még mindig nem jött meg, próbáld meg ezt:


"Aviva módszer - Pánik gyakorlat


Kiinduló helyzet: kis terpeszben állunk, erősen rogyasztott térdekkel. Két tenyerünk a comb közepén, az ujjak befele néznek.


A mozdulat: billentsük előre a csípőnket az alhas erős behúzása közben.


B mozdulat: a csípő előrebillentése megmarad, az alhas beszorítása kienged. A mozdulatokat folyamatosan kell végezni 5–15 percig. Reggel és este. Ajánlatos a „pánik nap" során a szokásosnál több cukormentes és lehetőleg meleg folyadékot inni, és fehérjében gazdag olajos magvakat, esetleg tofut, kefírt, vagy túrót fogyasztani."

2013. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!