Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek wc papírt is...

Szerintetek wc papírt is lehet használni betét helyett? (Menstruációnál)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem, mert nem arra való.

A wc papír kb. 2 perc alatt átázik egy erősebb vérzésnél.

2013. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de semmit nem ér!
2013. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem praktikus, otthon még csak-csak sok wc papírral. De nem lenne sok értelme. Inkább használj betétet vagy tampont.
2013. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet, én csak annyi ideig szoktam, amíg wc-ben kiveszem a tampont, addig berakok egy wc papírt első napokban, amíg elérek a fürdőig. Addig is kb. már szétfoszlik :D
2013. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem.Erős vérzésnél pillanatok alatt átázik,vagy elcsúszik.A betét sokkal praktikusabb.
2013. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
nem. max amikor megjön és nincs nálam semmi, akkor beteszek wc papírt, vagy zsepit, de erősebb napokon percek alatt átázik,meg elcsúszik.
2013. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
nekem volt olyan hogy olyan gyenge volt a havi,hogy csak tisztasági kellett,viszont amikor elfogyott és nem tudtam venni,akkor wc papírt raktam oda. Persze nem lett foltos a bugyim,de szétfoszlott a papír. Utána erősebb és vastagabb "csomagot" csináltam a papírból. Az tovább bírta és nem ázott át,mert olyan gyenge volt a vérzés. Erős vérzésnél nem ajánlott. Legfeljebb akkor,amikor egy lánynak először jön meg és nincs nála éppen betét,visszamegy a terembe,onnan a mosdóba. Max ennyit bírna a papír.
2013. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Nekem még a betét is átázik, a wc papír nekem 10 másodperc alatt átázna.:( De kinek milyen erős a vérzése, viszony a wc papír semmiféleképpen se arra való szerintem. Annyira azért nem drága sem a betét, sem a tampon.
2013. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát ez az ötlet meg honnan jött???? O.o
2013. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sokszor használok zsepit vagy wc papírt betét helyett ha megjön, de nekem nagyon gyenge, kibirok vele akár órákat is. Suliba töléletes, ha nincs nálam más... Előfordul.
2016. febr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!