Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek van esélyem rá,...

Szerintetek van esélyem rá, hogy egyszer beáll egy napra?

Figyelt kérdés
Anyukámnak is pontosan jött meg 16 éves korától kb. Én már betöltöttem a 16-ot nekem 22.-kétől-26.-ig e két időpont között várható, hogy megjön. Tegnap pl: 24-én jött meg. Van esélyem rá, hogy egyszer pontos is lesz? Amúgy ez így most rendben van? Köszönöm a válaszokat:)
2009. szept. 25. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fog.gátlót szedsz attól pontos szokott lenni. De azt is csak akkor szedj ha orvos felírja neked.
2009. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, sok szerencsét hozzá!

Nekem 8 év alatt se állt be, annyira se mint neked :(

De neked drukkolok.

2009. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reménykedni mindig szabad. Ha anyukád ilyen szerencsés, valószínűleg neked is nagyobb esélyed van rá. De így sem vészes: én 28 (!) év alatt sem tudtam beállni még annyira sem, mint te. Fel a fejjel! Állandó 4-5 nappal azért lehet tervezni. Pl. én tavasszal még csak nem is sejtem, hogy mikor mehetnénk gond nélkül nyaralni (volt is jónéhány piros nyaralásom).
2009. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fog.gátlót fölöslegesenek tartom még ezért nem szeretnék még szedni mivel nem alakult még ki a hormonháztartásom sem. Akkor jóformán már egy kicsit szerencsésenek mondhatom magamat. Reménykedek:) Köszönöm az eddigi válaszokat:-)
2009. szept. 25. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Ha van tartós komoly kapcsolatod akkor szerintem kipróbálhatnád a fog.gátlót az még a mensidet is beállítja. Vannak egészen alacsony hormontartalmúak is. Én is 17 vagyok és fog.gátlózok és napra pontosan megjön, de emellett van kapcsolatom is. Nem akarlak rábeszélni, csak egy megoldásként írtam hátha...

Egyébként van akinek magától beáll a mensije viszont van akinek évek múlva sem fog...

2009. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod:) nincs még kapcsolatom szóval a fog.gátló még nem aktuális.
2009. szept. 26. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is kicsit vagy szerencsés! Nagyon is! Ilyen intervallummal már remekül tervezheted előre a programjaidat, nem érhet kellemetlen meglepetés.

A fogamzásgátlót egyébként az orvosok is szokták javasolni, ha valakinek rendszertelen a ciklusa, nemcsak védekezésre. A modern tablettáknak minimális a hormontartalma, de mivel pontosan adagolod, tökéletesen beállítja a ciklust.

Ha csak négy napot "leng ki" és más okod nincs rá, talán tényleg kár még gyogyit szedned.

2009. szept. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát azért azt nem mondanám, hogy nem ér meglepetés mivel nem tudom melyik napra várjam. Persze ezekben a napokban tisztasági betétet hordok ami a (nem) várt ellen egy kis biztonságot is nyújt. Köszönöm a válaszokat, egyelőre nem szeretnék gyógyszert szedni emiatt.
2009. szept. 27. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!