Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyszer már elutasítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer már elutasítottam egy lányt (szerintem ő annak vette), akkor van még esélyem?

Figyelt kérdés

Középsuliban van egy lány, aki egyben az osztálytársam. Néha odajött hozzám, meg tök hangosan köszönt, és még becenevet is kitalált nekem és azon szólított.

Aztán elmondta, mi a helyzet, hogy tetszem neki mint fiú.

Viszont akkor nem voltam olyan lelki állapotban, meg felkészülve egy kapcsolatra, és inkább nem is szóltam hozzá, soha nem néztem rá, és azóta se beszéltem vele.

Nem beszéltem meg vele (nem hoztam fel neki, mi is volt ez), hogy mi legyen köztük, nem utasítottam el meg nem is mondtam hogy bejön.

Akkor aztán egyik haverom akinek nagyon bejön a lány, szó szerint a fejéhez vágta (ott volt amikor mondta hogy bejövök neki), hogy mi volt "ez", meg járjunk meg hasonlók.

Aztán a lány utána azt mondta nekem, "ne vegyem ezt komolyan amit ő mondott", nem is mondtam erre semmit.

Ez több mint fél éve volt, és mostanában azt veszem észre, mint ha engem nézne, és nagyokat sóhajt.


2011. máj. 10. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Tuti van esélyed! A lány a föld felett lebeg majd két méterrel ha elmondod neki:D
2011. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

100% esélyes vagy!

ha van most épp barátja,akkor is!

csak rajtad múlik hogy alakítod ezt a kapcsolatot,legyél magabiztos és határozott,és minden tuti lesz :D

2011. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!