Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos! Hogyan lehet a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Hogyan lehet a legtöbb esélyem arra hogy találkozzak egy lánnyal akit csak egyszer láttam?

Figyelt kérdés

ez az első kérdésem volt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__13319..


de ma voltam ugyan azzal a busszal ugyanakkor de nem láttam :(

mondjuk lehet bekavart az is hogy esett az eső...

nagyon meg szeretném találni és beszélni vele.

Arrafelé ahol felszállt a buszra csak 1 suli van és így végigrágtam 2 oldalt az iwiw-en de nem találtam meg.Vagy nem volt kép vagy nem ő volt rajta.


2010. dec. 1. 16:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy csináljam azt hogy ha találok egy olyan lányt aki oda jár és kb. egykorú lehet vele írok neki hogy nem tudja e hogy ki ez a lány?

Vagy ez nagy hülyeség lenne?Nem akarom lejáratni magam.

2010. dec. 1. 16:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha ismerősét le tudod nyomozni(ha buszon véletlen nem egyedül utazna) ugyanezzel a módszerrel akkor annak végignézed max a lány ismerőseit és kiderül.
2010. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de csak 1 szer láttam múlt szerdán.

Azt tudom hogy volt ott egy barátnője akiről csak annyit tudok hogy fehét kabátja volt és alacsonyabb volt nála.

2010. dec. 1. 17:02
 4/5 A kérdező kommentje:
*fehér
2010. dec. 1. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit írtál, ebből azt veszem ki, hogy semmit nem tudsz a lányról, csak megláttad és bejött neked. Hát ez teljesen esélytelen szerintem.
2010. dec. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!