Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami házi praktika hüvelygom...

Valami házi praktika hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Az orvosom szabadságon van, nekem meg kijött egy kis hüvelygombám és nem tudom,hogy mivel kezelhetném, ami biztos, hogy nem lehet ártalmas.Nem szeretnék csak úgy venni valamit a gyógyszertárban,nem is tudom, hogy mit lehet terhesség alatt, mert nekem eddig ilyen gyógyszertári készítményeket írtak fel. Inkább kipróbálnék valami házi praktikát, tudtok valamit?
2012. júl. 27. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
canesten
2012. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kamilla tea, citromlé.

Canestent azért nem ajánlom mert mindenre az sem jó.

Mindenképp hétfőn mutasd meg egy dokinak, mert terhesség alatt ártalmas lehet a hüvelygomba.

2012. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekm a canesetn combit javasolta a nőgyógyász.
2012. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a dokim, hogy használjak canesten combit, ha nem jön be, akkor menjek hozzá. (De csak betöltött 16. hét után, azt mondta.)
2012. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kamilla teát próbáltam ki(gondoltam azzal nem ártok),nekem is szabin van a dokim és csak hétfőn megyek hozzá.

Igaz belsőre is kéne valamit használni,azt annyira nem mertem,de a viszketés tökéletesen elmúlt egy napi kamillás mosakodás után.

33hkm

2012. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azt javaslom, ne mosakodj szappannal, csak a patikában kapható babafürdetővel, a neve hidrophil nonionic, olyan 600 ft egy tégely, ha a doki írja fel, akkor 300. én évekig küzdöttem gombás izékkel, sok antibiotikum kúra, miegymás, aztán elmentewm a nemibeteg gondozóba, ott tök rendesek voltak és mondták, hogy na most egy uccsó antibiotikum kúra és onnantól kezdve semmi szappan vagy tusfürdő! bevált! folyásom minimális azóta! javaslom!
2012. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!