Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek elkezdjem szedni?

Szerintetek elkezdjem szedni?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt sajnos lebetegedtem,annyira,hogy antibiotikumhoz kellett nyúlnom. A antibiotikum mindig késlelteti a menstruációmat,igy volt ez most is. Márc. 23-a helyett 31 én jött meg.

Most újra lebetegedtem,hála szobatársnőmnek. Még csak a torkom fáj,és náthás vagyok,de érzem,hogy a hangom is kezd elmenni.


Elkezdjem ismét szedni? Attól félek mégjobban felboritja a ciklusomat.

Nemtudok már majd rá mikor számitani,igy is ha enm kezdeném el szedni,szerintem még egy hét múlva sem jönne meg...


Mit gondolsz?


Köszönöm válaszodat :)



2013. ápr. 23. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam szedni semmit, ha beteg vagyok akkor sem. Úgy is meggyógyulok majd egyszer. Esetleg torokfájás csillapítót meg orrspray-t.
2013. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah és a C vitamin adagomat szoktam megemelni pluszba, olyan 4-5 Gramm/napra.
2013. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a késést nem az antibiotikum, inkább a betegség okozta.

De nem kell minden szíre-szóra antibiotikum szedni, mert az immunrendszered nagyon legyengül. Ha nincsenek komoly tüneteid (pl. magas láz), akkor próbálkozz NeoCitrannal, vagy hasonlóval és torokfertőtlenítővel.

2013. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne szedj megint antibiotikumot...


C vitamin, par orankent jo par tablettat. D-3 vitamin is segit az immun rendszer megerositesehez.

2013. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!