Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok 33kg,156...

15 éves vagyok 33kg,156 centi. A mellem se nőtt, csak kiemelkedett, és még nem menstruálok. Van valami ami segíthet, hogy hízzak, vagy nőlljek, esetleg érettebb legyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát kedves barátom,az hogy mikor jön meg a "havi" ahhoz van egy kis köze az illető súlyának is,én kicsit kevesellem a 33 kg-ot,de valószínűleg későn érő vagy,ha dahatok egy tanácsot hízz egy 5-10 kg-ot,és akkor nagyob eséllyel jön meg,.És lenne egy kérdésem,még semilyen folyásod nem volt?(barna vagy vmi más színű)ha 18 éves korodig nem jön meg csak akkor aggódj.
2009. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
dede az van kb 2 éve
2009. szept. 27. 10:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sztem lassan meg kéne jönnie,de a hízás még mindig adott,egy kalkulátor szerint 53 kg-nak kéne lenned,ez sztem sok de azért a 40-et érd el,és meglátod jobban is fogod magad érezni:)
2009. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm
2009. szept. 27. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
33kg? én most vaagyok 12 és én 150cm és 40 kilo vagyok de sebaj ne aggodj örülj addig mig nem jön meg én is vártam a menzeszt de most már bár ne lenne. a mell növése pedig alkattol függ te tuti késön érö vagy. jaa és egyél sok csokit meg hizlalo kajátés majd meglátod mi lesz.
2010. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!