Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmatlan csomó a mellben...

Fájdalmatlan csomó a mellben szoptatás abbahagyása után?

Figyelt kérdés

A kisfiam 14 hetes és egy hete sajnos már nem tudom szoptatni, már csak tápszert kap. Hétfőn este teljesen véletlenül felfedeztem a bal mellem belső felén egy elég nagy, fájdalmatlan csomót. Jól kitapintható, körülhatárolható, helyéről mozdítható, kemény göb szerűség. Szó se róla, eléggé megijedtem és másnap bejelentkeztem nődokihoz. Azt mondta, nem gondolná, hogy rosszindulatú dologról lenne szó, de szeretné kizárni. így kaptam beutalót UH-ra. (ez volt szombaton)Őszintén szólva nem sikerült teljesen megnyugtatnia. Mandulanagyságúnak vélte, én nagyobbnak gondoltam. Holnap (hétfőn) kérek időpontot UH-ra.

Volt már valaki így, szoptatás után?



#szoptatás befejezése #fájdalmatlan csomó
2013. ápr. 28. 14:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Azóta voltam UH-on és kiderült, hogy csak ciszta és ha nem okoz gondot, bántani sem kell. 1 év múlva kontrol... nagy kő esett le a szívemről :)
2013. máj. 9. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!