Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Clostilbegyt-et szedő nők...

Dinus87 kérdése:

Clostilbegyt-et szedő nők tapasztalati?

Figyelt kérdés
Olyan nők válaszát várnám akiknek van tapasztalata clostilbegyt szedésével kapcsolatban.Milyen mellék hatásokat tapasztaltak és mire írta nekik fel az orvos.Nekem napi 2szemet kell szedni.

2013. ápr. 30. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért írta fel, mert nem akart összejönni a baba. A clostilbegyt volt az első lépés, a 2. hónapban terhes lettem. Persze ultrahanggal nézte a doki a peteérést. :-)

Nem volt mellékhatása.

Mert neked mire írta fel? Nem babára?

2013. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kezdem ott hogy pecsételő vérzéseim voltak és ezért mentem a nőgyógyihoz.AZ orvos azt mondta ahogy vaéószinű hogy hormon zavarom miatt van ami kezdetekröl van.MOndta doki hogy késöbb szertnénk hogy legyen babatovábbi kezelés lesz szükséges.Erre én mondtam hogy igen majd szertenénk babát.Tovább küldöt az endokrinologiára és ott írták fel.Meg Divinát is.A divinát arra hogy meghozza ,mensimet és ha attól megjön normálisan akkor mensim 3napjátol kell kezdenem szedni.Most a következő áll fent még pedig az hogy magától megjött szóval szerintem én már holnap elkezdem szedni.Te mit gondolsz erröl?
2013. ápr. 30. 14:31
 3/3 anonim válasza:
Mi 3 éve szeretnénk babát,kisebb-nagyobb szünetekkel,spontán eddig nem sikerült épp ezért kaptam ezt a gyógyszert.Második hónapban sikerült,de nem maradt meg,egyéb okok miatt.Szedése alatt nem tapasztaltam mellékhatást,nekem a ciklusom amúgy is rendben volt,peteérést viszont felturbózta eléggé.Szóval csak jókat tudok mondani rá.Ciklusbeállításra is fel szokták írni.Remélem segít neked.
2013. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!