Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Estofem, Norcolut, Clostilbegy...

AnneShirley kérdése:

Estofem, Norcolut, Clostilbegyt, Ovestin. Számíthatok bármi jóra?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egészen júniusig soha nem menstruáltam. Találtam egy endokrinológus-nőgyógyászt, aki nem hajtott el. Szóval Estrofem-Norcolut mellett volt vérzésem. Aztán felírta a Clostilbegyt-et és az Ovestint, 21-ik napon vérvétellel. Ebből látta, hogy peteérés nuku. (első kúra) Most emelte 1-ről 2-re a Clostilt, s azt mondta, ha ennek sincs eredménye, akkor meddőségi szakrendelés.

Szerintetek esélyes egyáltalán valamikor a baba? Van valakinek tapasztalata ezekkel a gyógyszerekkel??


2010. dec. 2. 02:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is szedtem ezeket, mikor nem jött meg, akkor a norcolut-ot kaptam (egyszer szedtem csak 3éve), most október 20-án volt megvonásos vérzésem a gyógyszerektől (estofem, clostilbegyt,provera), de a gyógyszer csak addig hatott, vérvételnél nekem sem volt peteérésem, tehát nálam sincs semmi siker. a proverát felváltották az utrogestan-nal, még nem váltottam ki, mert igazi vérzésem szeptember 12-én volt (nem megvonásos, magától jövő menzesz). Így én arra döntöttem, hogy csinálok holnap vagy hétfőn egy tesztet. Én nagyon szeretnék babát, és remélem hogy neked is lesz, csak bízz benne :)

Tehát összefoglalva a gyógyszerek nem hozták meg a kívánt hatást, az orvosok csak kísérleteznek, és nem foglalkoznak a páciensekkel, és én szorítok hogy teherbe tudj esni, és ha ez megtörtént, akkor keress fel rögtön egy orvost, hogy a hormonokat tudják pótolni, nehogy azok hiánya miatt vetélj el.

Le tudnád írni, hogy hány éves vagy? És milyen eredményed lett a vérvételnél?

2010. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Most sajna dolgozom, nem emlékszem konkrétan, az ösztrogén szintem van a bányászbéka feneke alatt, holnap majd írok konkrét értéket. Egyébként 27 éves vagyok, rengeteg orvosnál jártam, a mostani volt az egyetlen, aki legalább eredményt tudott elérni...

Valamelyik este néztem egyébként az aviva módszert, amiről sokan szuperlativuszokban beszélnek, most várható a megvonásos, el fogom kezdeni, beszámolok majd az eredményekről is :D

2010. dec. 4. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!