Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányok mutálnak? És ha...

A lányok mutálnak? És ha igen, meddig?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és már évek óta "mutálok" vagy nem tudom. Már mondtam régebben a háziorvosnak is, de azt mondta, ez normális. Viszont úgy idegesít, hogy körülöttem mindenkinek tiszta a hangja, nekem meg olyan, mintha állandóan be lennék rekedve, meg egy csomószor elmegy a hangom, főleg éneklés közbe. Beszéd közbe kb 2 mondatonként köszörülnöm kell a torkomat, hogy ne rekedjek be.

Miért ilyen a hangom? Egyszerűen csak ilyen típus vagyok vagy valami más?


2013. máj. 3. 18:35
 1/7 Nagy Banyapók ***** válasza:
A lányok is mutálnak, pontosan ebben a korban :) Persze nem olyan feltűnően, mint a fiúk. Pár hónap, és túl leszel rajta.
2013. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyik ismerősömnek is ez volt de ő kinőtte...szóval szerintem el fog múlni.Ha meg akkor szar az orvosod.
2013. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!!:))

én is 13 éves lány vagyok és nekem is mutál a hangom...:(

engem is nagyon zavar hogy nagyon mély hangom, a többieknek meg gyönyörű magas..:|

amúgy szerintem csak ilyen típusok vagyunk...:((

2013. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó: Nálunk is az osztályban rajtam kívül mindenkinek olyan magas hangja van, nekem meg ilyen tök fiús :S

2013. máj. 3. 19:26
 5/7 anonim válasza:

pedig én annyira lennék énekes!!!:DDDDD

(utolsóó voltam!!):)

2013. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez van és a legtöbbször nagyon ciki,ha sokáig nem beszélek akkor is ez van vagy volt mikor szerepeltünk és mindenki előtt rekedten kellett beszélnem,meg kevés beszéd után is berekedek.Az osztályból rajtam kivűl senkinek nincs így. Van akinek mély hangja van mint nekem de ő nem reked be folyton. Annyira idegesítő... 14L
2013. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálam is ez szokott lenni :S
2013. máj. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!