Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A lányok is mutálnak?

Mit tegyek? A lányok is mutálnak?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy állandóan rekedt a hangom, főleg éneklés közben, amikor mélyebb hangokat kell kiénekelnem. De egyébként már beszéd közben is ilyen rekedtes néha és mások mindig szivatnak azzal, hogy milyen undorító,ahogy itt krákogok meg köszörülöm a torkomat, viszont ha nem tenném, elmenne a hangom.

Az éneklés előtt egyébként rendesen be szoktunk énekelni, szóval nem azzal van a baj. Esetleg arra gondoltam, hogy én is mutálok, viszont így maga a hangom, nem nagyon lett mélyebb, csak rekedtebb. Mit tegyek?

14l


2012. nov. 1. 10:56
 1/1 anonim válasza:
Velem is pont ez van és a legtöbbször nagyon ciki,ha sokáig nem beszélek akkor is ez van vagy volt mikor szerepeltünk és mindenki előtt rekedten kellett beszélnem,meg kevés beszéd után is berekedek.Az osztályból rajtam kivűl senkinek nincs így. Van akinek mély hangja van mint nekem de ő nem reked be folyton. Annyira idegesítő... 14L
2013. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!