Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányok mikor mutálnak?

A lányok mikor mutálnak?

Figyelt kérdés
Meghallgatáson azt mondták, hogy a lányok a menstruáció előszöri megjöttekor mutálnak kb. Nekem most jött meg, de még "nagyon fiatal a hangom". Akkor hogy van ez? Valaki konkrétabban elmondaná, hogy mikor? Utána egy hónappal, együtt a menstruációval, mindenkinek más vagy micsoda?
2011. jún. 9. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
A lányok nem mutálnak. Ki mondta ezt neked?
2011. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Énektanár. Én is meglepődtem. :// Hát végülis gondolom, erről tanult az egyetemen, úgyhogy biztos tudja... Vagy nem.
2011. jún. 9. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

első

rosszul tudod, a lányok is mutálnak, csak nem annyira feltűnő, mint a fiúknál. Ugyanúgy 13-17 éves kor között zajlik le, mint a fiúknál, de a lányoknak kisebb a gégéjük, így kevésbé jelentős a változás.

2011. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk mutálnak. Hangszínük megváltozik, mélyebb lesz.

A lányoknál is van, de nem olyan feltűnő, mint a fiúknál.


Hangunk a hangszalag hosszától függ.

A fiúké rövidebb, míg a lányoké hosszabb.

2011. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Pubertás korban mindkét nem mutál. A lányok hangja is megváltozik. Ez messze nem annyira feltűnő, de azt azért észre lehet venni, hogy a végén, már nem gyerekes a hangjuk.
2011. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a férfiak hangszalagja hosszabb.
2011. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem már biztos megvolt. .D

15/L

2011. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez van és a legtöbbször nagyon ciki,ha sokáig nem beszélek akkor is ez van vagy volt mikor szerepeltünk és mindenki előtt rekedten kellett beszélnem,meg kevés beszéd után is berekedek.Az osztályból rajtam kivűl senkinek nincs így. Van akinek mély hangja van mint nekem de ő nem reked be folyton. Annyira idegesítő... De nekem a manstruáció előtt is volt sokszor ilyen. 14L
2013. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!