Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzek égető vagy kicsit...

Miért érzek égető vagy kicsit maró érzést miután a párom belém jön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szedek fogamzásgátlót rendesen 1 hónapja, kétszer volt eddig úgy, hogy a barátom belém jött és utána kicsit égető érzés van ott (vagy talán kaparó) pár óráig...

Miért van ez?

Ha tudjátok vagy nektek is ilyen érzés akkor írjátok meg légyszíves :)




2008. jún. 16. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Előtte gondolom óvszert használtatok. Nos, az óvszereken síkosító van, ezért ha tablettát szedsz, akkor csak a saját nedvességedre számíthatsz. Szóval tényleg időt kell fordítani az előjátékra, mert ha nem vagy elég nedves, akkor előfordulhat ilyen érzés. És akkor is, ha rendkívül heves az aktus.
2008. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a spermának olyan hatása van hogy kicsit éget belül, pláne ha vadul vagy nagyon szárazan csináltátok mert megsérül egy picit belül.

a legjobb hogy a volt férjemmel összeférhetetlenek voltunk testnedvekben. ritkán csináltuk mert külföldön dolgozott és mindig utána hugyuti gyulladásom volt. nagyon fájt ha pisiltem és csak mikor vele voltam. aztán adoki azt mondta hogy egy megoldás van ha gyakrabban csináljuk akkor a testem megszokja és nem fog fájni.

2008. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. nem voltál elég nedves

2. lehet hogy hüvelygyulladásod van, de akkor a közösülés is fájhat

3. szoktál irrigátort használni? mert attól is lehet

2008. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használjatok síkosítót, és akkor kiderül, hogy a nem elég nedvesség miatt van vagy más miatt. Ha nem használ, akkor menj el dokihoz.
2008. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hüvelygyulladás
2008. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!