Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy kicsit "tönkreteszem"...

Ha egy kicsit "tönkreteszem" a hajam (pl. hidrogéneztetem majd befestem) tartósabb lesz a hajam miután kivasaltam?

Figyelt kérdés
Azaz tartósabban megmarad a frizura hajvasalás után? Mert pl elvékonyodik a haj stb.?
2011. szept. 11. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem nagyon , egyik bnőm csinálta ezt és folyamatosan kezdett hullani a haja ( mármint nem úgy hogy kopaszodott hanem mikor megszárította mindig huloott a haja ) ezért le vágatta rövidebbre ( azelőtt félhosszú haja volt ) és csak sima színezővel barnára festette !! szóval nem ajánlatos !! de te tudod
2011. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem szép hullámos gesztenyebarna hajam volt és miután teljesen leszőkítettem már nem volt szép hullámos :D kiugrott és az a pár hullám ami benne maradt az is nagyobb volt (és csúnyább) úgyh nem kellett annyit vasalnom mint előtte.

na de ezért nem éri meg tönkretenni a hajad :D hidd el én azóta vissza sírom a hajamat, bár most szerencsére kezd helyre jönni :)

2011. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szőkítem, festem a hajam, de ettől még nem tartósabb a vasalás. Meg a szőkített haj egy kis párától már úgy áll mint a szénakazal... rettenetes. Szóval elég rossz ötlet.
2011. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A tartós szót semmiképp se használjuk! :) A hajad szálkás, száraz, egészségtelen lesz, ennek pedig a csúnya következménye, hogy elkezd hullani, ronda módon visszatöredezik a vége, és úgy fogsz kinézni, mint egy boszorka, akit csúnyán megtépett valaki. Szóval szerintem hülyeség "tönkretenni" a hajad, főleg, ha szeretnéd, hogy később is ott lebegjen a fejeden.
2011. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!