Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Puffadt érzés az alhasban, ha...

Puffadt érzés az alhasban, ha leülök, úgy érzem, mintha nyomódna valami a hasamban - bocs, de nem tudom jobban leírni, lentebb megpróbálom - mitől lehet? Gyulladás?

Figyelt kérdés
Fájt a jobb oldalon az alhasam, elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta, enyhe gyulladás, írt fel gyógyszert. Éreztem, hogy kicsit keményebb alul a hasam, de már nem fáj. Viszont úgy érzem, mintha puffadt lenne a hasam, mint amikor el kell mennem nagy Wc-zni, és ha leülök is, kellemetlenül nyomódik, úgy érzem. Mitől lehet? Összefügg a gyulladással, vagy valami teljesen más lehet??
2013. máj. 9. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj házi orvoshoz ezzel nem lehet játszani, ha a has puffadt és feszes, lehet vakbél, lehet vastagbél gyulladás, de még számtalan
2013. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!