Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért idétlenek a fiúk, ha a...

Miért idétlenek a fiúk, ha a menstruációról tanulnak vagy ha egy lány menstruál és véletlenül meglátják a betétjét vagy a tamponját?

Figyelt kérdés
Én is fiú vagyok és már rég voltam iskolás, de mi soha nem voltunk idióták a lányokkal, ha menstruáltak vagy a menstruációról tanultunk! Ez olyan természetes dolog, mint a fiúknál a magömlés. Szegény lányok az ilyen idétlen fiúk miatt félnek, hogy meglátják a betétjüket vagy a tamponjukat! Pedig arról nekünk, fiúknak is tudnunk kell, hogy a lányok szervezete, hogy működik!
2009. szept. 30. 09:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk később érnek és általában mindenből viccet csinálnak, tisztelet a kivételnek. De engem az akasztott ki, amikor a suliban minden lány kapott egy "szeretet csomagot" dugig betéttel és tamponnal és az állítólag érettebb LÁNYOK kezdeték el a tampont a teásüvegükbe és egyéb helyekre dugdosni, a betéteket úton-útfélen felragasztgatták és mindezen jót nevettek... Szerintem 17 éves lányoktól ez sokkal inkább szánalmas és éretlen, mint vicces.
2009. okt. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom, tényleg jó kérdést tettem fel! Sokan ezt írtátok! Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha van kedvetek mégy írhattok nyugodtan!
2009. okt. 1. 08:19
 13/15 Buk.Adri válasza:
100%

Én is egyet értek ez egy nagyon jó kérdés!

A legutóbbi menstruációmnál tartottam és még elég nehéz napokban jártam úgyhogy rettegtem,hogy átázok mert már megesett velem és hát nagyon kínos volt.Ezért tele volt a táskám betéttel,mert reggel hét órától délután 16 óráig ott voltam mert volt pár elintézni való dolgom úgyhogy minden nap ott maradtam délutánig.Szokásunk volt fésűt hordani az iskolába,mert nálunk a szabadban van a torna óra és pont tél tehát számítottunk rá,hogy megfürdetnek ami meg is történt velem 16-szor.Szünetben fésülködtem a padnál míg a barátnőm letörölte a táblát,pechemre meg csak egy kis fül van az oldalas táskámon és fésülködés közben nyitva hagytam a zsebet amiben voltak a betétek persze ekkor a legutálatosabb fiú vette ezt észre és megnézte,hogy mi van benne megjegyzem ők még csak kisfiúk voltak.Mikor végeztem a fésülködéssel vissza raktam a táskámba a fésűt,de nem érkeztem becipzárolni,mert jöttek szólni,hogy hamarabb van az ebéd és mi meg rohantunk hát persze milyen jó lekéssük az ukrán nyelv órát úgyhogy mindenki ment azon a fiún kívül és hát elég perverzek voltak akkoriban hát elkezdte az a fiú fogdosni a legjobb barátnőmet én meg vertem,hogy engedje el mert nem érünk oda időben ő meg amúgy sem kedvelt engem igazán hát oda ordibált nekem a folyosóra hogy mi van betétes,na akkor szakadt a húr reszkedtünk a barátnőimmel mi lesz ha vissza megyünk az osztályba!Jól sejtettük kotorásztak az összes lány táskájában pedig akkor még csak nekem volt meg.Minden holmink a földön kiszedték a betéteket és a padokra ragasztgatták meg mindent elkövettek csak hogy röhögjenek rajtam.Az óra végén a tanárnő megkérdezte mi a baj én nem mondtam neki semmit de a fiúk röhögtek mikor elhangzott a kérdés!Megmondom még egy ilyen jó fiú osztálytársat senkinek sem kívánok.

2014. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyszer egy hetedikes csaj jött ki a lanyöltözőből és röhögtek meg csodálkoztak,a másik meg azt hajtogatta egésznap higy betét betét betét,ted nagyon becsületes hogy ilyen fiú vagy!!
2018. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azér röhögtek mert elvesztette a betétét
2018. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!