Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gond ha más nőgyógyászhoz megyek?

Gond ha más nőgyógyászhoz megyek?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élek Erdélyben. Magánrendelőben ugyebár több doktor(nő) is van. Kétszer voltam egy nőnél, aki román volt, bár eltudtam mondani a problémámat mindkét alkalommal. Egy belgyógyászati terápiát javasolt.. Így, hogy komolyabban elmagyarázta a helyzetet, szeretnék egy magyar nyelven beszélő orvoshoz fordulni, mert azért mégiscsak jobban ki tudom fejezni magam. Mehetek tehát más nőgyógyászhoz? Be van ez jegyezve valahová?

19L


2013. máj. 10. 15:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát a rendelőben legutóbb megkérdezték, hogy voltam-e már ott, és valami papírt vett elő. Abba be lenne jegyezve esetleg?
2013. máj. 10. 15:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond. Szabad orvosválasztás van. Csak legyen nálad TAJ kártya.
2013. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja hogy Te Erdélyben élsz. Hát sajnos azt nem tudom, hogy ott mik a szabályok.
2013. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!