Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz megyek holnap....

Nőgyógyászhoz megyek holnap. Nagyon félek.16 éves vagyok, de már nem vagyok szűz. Gyermeknőgyógyászhoz kell mennem, vagy már felnőtt vizsgálatra?

Figyelt kérdés
bocsi, hogy nem megfelelő témába írtam. Kérlek segítsetek.

2013. ápr. 3. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
mivel nem vagy 18 a gyerekhez mész
2013. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Sima felnőtteknek való nőgyógyászatra menj.

Sok helyen előre kell kérni időpontot.

2013. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%
óó ne félj! ha először túlesel rajta utána meglátod semmi pánik:)
2013. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is emlékszek az elsőre be voltam tojva pont ennyi idősen:) Tini ambulanciára kell menni,hát először kínos persze mindenkinek, de utána ha nem is lesz a kedvenc elfoglaltságod,bele törődsz. Fájni nem fog.
2013. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Én 16 és fél évesen mentem először életemben, nem voltam már szűz és sima nőgyógyászatra mentem.
2013. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk úgy van, hogy 18 év alatt csak gyermeknőgyógyászhoz lehet menni. (Én is oda mentem, pedig nem vagyok szűz)(mondjuk én 18 feletti vagyok, de én már speciális eset vagyok :D)
2013. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha van az adott városban vagy intézményben gyermeknőgyógyászat, akkor általában nem fogadnak a felnőttön.


Nálunk a Klinikán pl. bizony nem fogadják a gyerekeket. Átzavarják őket a tinédzser rendelésre.

2013. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk fogadtak felnőttön, 17éves voltam akkor. Én is paráztam, de nem kell, kicsit kellemetlen, de halistennek jófej a dokim, szóval nekem hamar elmegy az a pár perc. Nem lesz semmi, ne aggódj!
2013. ápr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
Gyerek, vagy tini nőgyógyászatra kellene menned, mert ott azért kíméletesebbek mint a felnőttön.
2013. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%

Gyereknőgyógyászhoz menj szerinten, már csak azért is, mert ott feltehetőleg női doki van. és azért nem mindegy...

Valami bajod van, vagy csak ellenőrzésre?

2013. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!