Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha gombás vagyok lenn, de nem...

Ha gombás vagyok lenn, de nem megyek nőgyógyászhoz, mi a legrosszabb ami történhet?

Figyelt kérdés
Tagadhatatlanul valami betegségem van..nyáron is volt, egy idő után csillapodott, de most újra viszket és erősen váladékozik, viszont nincs közeli lány barátnőm, anyával sem beszélünk ilyesmiről, és azt se tudom hol van nőgyógyász a közelemben, szóval egyhamar nem megyek olyan helyre.. Elterjedhet? Lehet hogy nem szülhetek majd? Mi történik ha nem megyek nőgyógyászhoz? 15/L
2013. márc. 24. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy szétterjedhet! És meddőséget is okozhat a kezeletlen betegség! Irány az orvos holnap!!!
2013. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha nincs kivel és azt sem tudom hova???
2013. márc. 24. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne kifogásokat keressél, hanem menjél sűrgősen orvoshoz! Szóljál anyukádnak hogy baj van, vagy a házi orvosnak mondd el, kérdezd meg hol a nőgyógyászat, és menjél el!
2013. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még tudom ajánlani a canesten kombit ! Gyógyszertárban lehet kapni! De ha súlyos a helyzet akkor nőgyógyász!
2013. márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan csúnya fertőzéseket kaphatsz, amik visszafordíthatatlan következményekkel járhatnak! Mindenképpen orvoshoz kell menned!!!!!!!!
2013. márc. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi már semmi bajod nem lesz, csak egy idő után nagyon kellemetlen lesz a viszketés. Az orvos is csak annyit csinál, hogy felír vmi kúpot( ami mellesleg teljesen haszontalan) aztán viszontlátásra.

A legjobb ha veszel Canestent, azzal kenegeted, amíg el nem múlik, plusz még utána is pár napig, mert könnyen visszafertőződhet. Ja és nagyon ügyelj a higiéniára, tisztálkodj rendesen és nem árt ha a fehérneműdet is lefertőtleníted, meg mindent amivel érintkezhetett (pl. törülköző, ágynemű)

El fog múlni, ne aggódj :)

2013. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 25. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!