Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok Ez normális? 13/L

Lányok Ez normális? 13/L

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ma megjött reggel de úgy hogy semmi előzménye nem volt.Anyának is mondtam.A hasam se fájt csak egy nagyon kicsit. EZ normális??? Szerencsére volt otthon betét.(tisztaságit)És mivel mentünk kirándulni egy kicsit megázott a bugyim szerencsére időben észrevettem és anyának a mosdóban súgtam oda hogy: Anya megjött!! mondtam hogy a bugyim kicsit véres lett de adott rendes betétet és nagyon nagyon megértő volt mert neki is pont ma jött meg.A vér kifog jönni a fehér bugyimbol???
2013. máj. 20. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, és örülj neki, hogy ilyen (volt). Ki fog jönni a vér ne aggódj, anyukádat kérd meg, hogy mutassa meg ő hogy szokta kiszedni, vagy, hogy segítsen neked. Minél előbb kimosod/kimossátok, annál könnyebben kijön.

És üdv a nagylányéletben:)

2013. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
normális igen, nem mindenki érzi az előjeleket, igen fehérítővel kijön a bugyidból
2013. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vér lehet nem fog kijönni, de ez még nagyon de nagyon sokszpr elöfordulhat.


Szerencsés lányok közé tartozol, és valószínü nem fog fájni. Mindig így lesz, megjön de szinte semmi jele, vagy max az elsö napon egy kicsi enyha alhasi fájdalom. (nekem ez is csak a szülések után lett)

Betét mindig legyen otthon,tapasztald ki melyik jó neked. Èjszakára is érdmesebb nagyobb betét betenni az elsö napokban. Még arra figyelj, hogy lehet az utolsó napokban éjszak már nem vérzel, de nappal még eléggé. ìgy ha reggelre nem véres akkor is hagyjál bent betét, ne hogy megplepödj, hogy még is van vérzés napközben (sima gravitáció, fekve nem jön annyira mint állva).

2013. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első?
2013. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm majd megkérdezem anyukámat hogy hogy szedjem ki :D
2013. máj. 20. 20:53
 6/9 A kérdező kommentje:
igen ez az első
2013. máj. 20. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:
nyugi.. ezek a mai mososzerek olyan ultra szuperek hogy a rászáradt napos vérfolt is kijön belőle 60° mosásnál (tapasztalat) és még folt se marad utána mint mikor kézzel probálod kimosni...
2013. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem fáj a hasad. Ezért nagy hülyeség, hogy a már menstruáló lányok előre stresszelik a kisebbeket, hogy a menstruáció milyen szörnyű. Van akit nagyon megvisel, de mint a Te példád is igazolja, nem mindenkit. Meg aztán megúszni úgysem lehet örökké, akkor inkább jobb elfogadni annak ami, vagyis az élet természetes részének!
2013. máj. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 12 évesen jött meg először, semmi fájdalom nem volt... 15 éves koromra kezdett el fájni meg görcsölni
2013. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!