Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudhatnám hogy mikor...

Hogyan tudhatnám hogy mikor fog megjönni? Főleg osztálykiránduláson (lent részletezem)

Figyelt kérdés
Most hét pénteken megyünk kirándulni külföldre kb 2-3 óra lenne az út busszal, de út közben nagyon sok helyre bemegyünk még. Másnap pedig hegyet mászunk 1130 magas lesz szóval elég hosszú túra lesz közbe nem is állunk meg. Kiszámoltam egy 28 napos számítással aszerint holnap kéne megjöjjön. Csak az a gáz hogy múltkor 25.-én volt és az akkor úgy nem jönne ki mert nekem sose szokott hamarabb meglenni mint az előtt volt.3 napos lesz a kirándulás, ti mit tennétek a helyemben? :S

2013. máj. 21. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Imátkoznék hogy ne jöjjön meg. :-D
2013. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos mivel Neked még nem rendszeres a menstruációd, így nem tudod kiszámolni, hogy mikor fog megjönni. Annyit tudsz tenni, hogy viszel magaddal elég éjszakai betétet. Nappal is azt használj.
2013. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
eddigi ciklusaid átlaga?
2013. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teszel be az útra a bugyidba egy tisztasági betétet, és ha pont megjönne, akkor mégsem ázik át rögtön a bugyid! És legyen nálad a táskában az úton egy betét, hogyha netán megjönne valamikor!:)
2013. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!