Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kislányom 12éves és minden...

Atina77 kérdése:

Kislányom 12éves és minden éjszaka bepisil. Voltunk orvosnál szervi baja nincsen, de a másik nagy problémám hogy nagyon büdös ammónia szagú a vizelete szinte elviselhetetlen. Mit lehetne vele csinállni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz menni. Egy jó gyerekpszichológushoz. Komoly oka van, ha egy 12 éves bepisil.
2013. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lelki dolog nem állhat mögötte? iskolai stressz?


a szagával nem tudsz mit kezdeni.

2013. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az erős ammóniaszagú vizelet veseproblémára vagy húgyúti fertőzésre utal. Lehet nem iszik eleget, vagy hajlama van vesekőre. Lehet, hogy ez összefügg a bepisiléssel. Ha nem emiatt, akkor tényleg komoly lelki oka van. Pl. ha válnak a szülők...
2013. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
engem is elvittek a szüleim és semmit nem segitettek 13 éves koromig bepisiltem.
2013. máj. 22. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ammóniaszagú pisi miatt mindenképpen vidd orvoshoz! Annak, hogy bepisil, lehet szervi oka is. Mindenképpen ki kell vizsgálni!!!
2013. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"engem is elvittek a szüleim és semmit nem segitettek 13 éves koromig bepisiltem."


Aha. És csak mert te történetesen kifogtál egy szar pszichológust ( a szakmagyakorlók magas százaléka kókler itt is...), azért a te gyereked is szívjon? Egyébként az már több, mint érdekes, ha nálatok ez generációkon átível. Valószínűleg közös terápia kéne ide, nem csak a gyereknek.

2013. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És nálad mitől volt? Azért ez nem elhanyagolható kérdés...
2013. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Az én lányom is bepisilt olykor kb 13 éves koráig, aztán varázsütésre abbamaradt. Semmi okát nem találták.
2013. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne ragadj le egy orvosnál, vidd el többhöz is, hátha találnak valamit. addig is nyugodtan adj rá pelenkát éjszakára, az valamennyire a szagokat is megköti.
2013. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!