Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után pár nappal felfázás...

Szex után pár nappal felfázás szerű tüneteim vannak. Másnak is van hasonló?

Figyelt kérdés
Vizeletem csíp és sűrűn járok, fáj az alhasam. Voltam már vele orvosnál, kaptam antibiotikumot, de szex után visszajön. A páromat is kezelték, hátha tőle kapom, de óvszerrel védekezünk mindig.

2013. máj. 23. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni amikor nekem ilyen volt később kiderült az akkori páromnak túl nagy volt a farka. Szinte minden szex után ugyanezt éreztem. Szörnyű. Ezért tudom sajnálni a férfiakat, mikor azon keseregnek, ha túl kicsi a farkuk, basszus örüljenek neki. Egy csomó nőnek meg rossz a szex és fájdalmas a hosszú pénisz miatt. Tehát esetleg ezt se vessétek el nem-e hosszú a párod műszere és a sok csesztetéstől az alhasadnál gyulladás lép fel.

Mi szakítottunk. Azóta szexuálisan is megtaláltam a párom :-)

2013. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Hát ez az.. vagy nagy a farka, és igencsak meggyalul, vagy te vagy szűk..ezekre csak te tudod a választ..


az óvszer az amúgy szrt sem ér, mert ha igazi a szex, ott úgyis van minden...tehát azt kapsz el, amit csak lehet...


csak úgy mellesleg..szerintem nem a nagy(nak vélt) farok a ludas...

2013. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy nem-e esetleg nagyon mélyre hatol és attól, de nem nagy neki. Az előző partnerem sokkal nagyobb méretekkel rendelkezett. Viszont a szex sokkal intenzívebb a jelenlegi párommal. Borzasztó lenne, ha e miatt kéne szakítani.
2013. máj. 23. 07:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Mire kaptad az antibiotikumot? Azt nem szokták a semmire szórni.

Ilyen tünetekre az angol oldalak ezeket a lehetséges okokat dobják ki:


Pelvic inflammatory disease(PID), Urethritis


Nézz utána ezeknek, hátha segít.


Az óvszer addig ér valamit, amíg nem bőrkontaktussal terjedő fertőzéssel van dolgotok, és persze azt is sokan elfelejtik, hogy már az óvszer felhúzása előtt érintkezhet véletlenül vagy szándékosan az előváladék a vaginával, hiszen a petting során az óvszert mellőzik.

2013. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Felfázásra Ciprinolt szedtem, hogy attól vagy mástól, de pár nap alatt elmúlt. Ő is ilyesmit szedett velem egy időben. Mivel távkapcsolatban vagyunk, ha találkozunk elég hevesen és sokat szexelünk. Persze nem úgy, mint az állatok, de azért intenzív a dolog. Lehet az a baj?
2013. máj. 23. 08:01
 6/10 anonim ***** válasza:

A fokozott szexuális élettől lehet. Olvasd el ezt: [link] "tanulságos kis sztori"

2000ft körül van ez a gyógyszer, vény nélkül kapható, nekem segített- de esetleg medveszőlő tea kúrát is kipróbálhatsz.

Egyszer nyári meló miatt messze kerültem a kedvesemtől, és amikor havi 1x meg tudott látogatni, nekünk is volt bőven pótolni valónk. Mikor elment megérkeztek a tünetek, hasonlóak a Tiédhez. Fokozott szexuális élet a ludas.

2013. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, és jelenleg is hasonló problémával küzdök, szintén gyógyszert írtak fel.. elég elszomorító... a barátom és én is rendesen tisztálkodunk, igaz én gyógyszert szedek, de mit tehet ilyenkor az ember?? ne szexeljen??? :(
2013. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"felfázás" címszóval bukkantam rá erre a kérdésre. Nekem is ez a problémám,2 napja,azt hittem én is felfáztam,de ezek szerint nem. Szóval akkor most mi a teendő ilyen esetben?
2013. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az az óvszer amit használtok nem spermicides anyaggal bekent véletlen? (pl fehér dobozos lifestyles) mert az okozhat felfázásos panaszokat, ha érzékeny vagy rá. Amit ajánlani tudok: tőzegáfonya (panasz esetén napi kb. 1000 mg! Ha nincs tünet, megelőzésként 700-800mg) Nagyon jó még az Urogin tinktúra is! Illetve mezei zsúrlófű (tea), vagy Urzinol (bár ez elég drága, és nekem jobb volt a vörösáfonya)Áfonyából sem mindegy, milyen: A bioherb, vagy a Béres, Jutavit, Zöldkő által gyártottak jó fajták, a dm-es pl. mintha nem is vettem volna be. Létezik 100% vörösáfonya lé, ami szintén nagyon hatásos, de ár-érték arányban a tabis-kapszulás kiszerelés jobb megoldás. Nálam is rendszeresen jelentkeznek szex után kb fél napon belül felfázásos tünetek, viszont mi most gyógyszerrel védekezünk, és a tünetek most olyan formában jelennek meg, hogy folyamatos vizelési ingert érzek, mintha a hólyagom szét lenne duzzadva, mintha folyamatosan feszítené valami szétfelé. Égő érzésem sztem azért nincs, mert azonnal áfonyázok, ez az egy tünet, amit még az áfonya is csak 2-3 nap után rak teljesen rendben (korábban gumival is voltak hasonló panaszok). Nőgyógynál is jártam ez ügyben, azt mondta, hogy ha hüvelyi panasz nem társul hozzá, (nem társult) akkor meg sem vizsgál, mondta, h menjek urológushoz, mert ő nem tud velem mit kezdeni. A háziorvosomhoz mentem, aki megvizsgálta a pisimintám, de nem talált semmit benne (bár nem tudom mennyire széles körű a vizsgálat, lehet csak genny nincs benne, a problémát okozó bacira meg nem vizsgált rá) Nőgyógytól kérdeztem, hogy lehet-e a gyógyszer az oka, hogy érzékenyebb vagyok pl. a ph érték változásra, de mintha nem is vett volna komolyan :(

Úgyhogy amit saját tapasztalatok után tanácsolni tudok Neked, az a vörösáfonya (=tőzegáfonya) - amit lehet folyamatosan szedni, és persze sok folyadék! Mondanám a Lactacyd-os mosakodást (én lassan 10 éve használom), de önmagában nem sokat ér felfázás elleni védekezésben (nekem), csak nyugtat a gondolat, hogy ily módon tisztán tartom magam, és ebből az irányból már nem alakulhat ki panasz (persze túlzásba sem szabad vinni). Sajnos kb egy éve, mióta a szex gondot okoz, azóta ritkítottuk az alkalmakat (bár nem tudatosan), azóta sokat veszített a kapcsolatunk az intimitásából. :(

2014. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Te jó ég! Nincs köze hozzá sem az óvszernek, sem a farok méretének, vagy hogy mennyire durván csinálja.

Ha voltál már felfázva, akkor a húgycsövedben maradhatnak baktériumok, de a húgycsőben alapból vannak baktériumok, amik nem feltétlenül ártalmasak. Szex közben azonban ezen a tájékon vérbőség alakulhat ki, ami aktivizálja, és szaporítja ezeket a baktériumokat, így alakul ki állandóan a hólyaghurut. De nem csak a szex aktivizálhatja őket, hanem akár forró fürdő, csípős ételek, vagy testmozgás is. Kellemetlen, de urológus vagy nőgyógyász adhat kevésbé drasztikus gyógyszereket a problémára, és nem feltétlenül erős antibiotikumokat.

2015. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!