Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy felfázás? Lehetnek...

Baba vagy felfázás? Lehetnek hasonló tünetek?

Figyelt kérdés
Napok óta hol a méhem, hol a petefészkem szúrkál. Sűrűbben járok pisilni. 2 napja néztünk vizeletet, mert azt hittem lesz benne valami, mert felfáztam, de teljesen negatív és tiszta. Persze terhességet nem néztünk. 7-8án kéne megjönni, de néha úgy érzem meg fog jönni, aztán elmúlik. De szúrkálás folyamatosan megvan szinte.
2012. jan. 4. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha más tüneted nincs, akkor lehet felfázás is, de akár baba is. Ha kimarad akkor tesztelj és kiderül.
2012. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ennek a vizeletben nem kéne, hogy jele legyen? amikor fel voltam fázva genny volt benne, vagy valami baci..
2012. jan. 4. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
a lényeget nem írtad.! babát szeretnétek és most reménykedsz? vagy nem védekeztetek és aggódsz?
2012. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
még csak jövőhónapban akarunk igazán ráállni a babára, most megszakítással védekezünk, úgyhogy örülnék :) azt nem írtam, hogy vért is vettek és abban sincs semmi, se gyulladás, semmi... ha felfázás lenne, akkor elvileg magas lenne a süllyedésem úgy tudom....
2012. jan. 4. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szurkálás lehet jele, nekem is szúrt, mikor teherbe estem. De még ne éld bele magad semmibe. Majd írj ha teszteltél.
2012. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez akár az is lehet, hogy már benne vagy a gyerek gondolatában, és akarod érezni, hogy van.
2012. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem felfázás. Múlt évben kétszer is felfáztam, genny és vér volt a vizeletembe, ha nálad nem találtak semmi ilyesmit, kétlem hogy felfázás lenne. Szurkolok, hogy baba legyen. Amúgy ha ez már tünet akkor a tesztnek ki kell mutatnia a terhességet. Tesztelj és írd majd meg.
2012. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lányok én nem élem bele magam, meg nem keresem a tüneteket, hiszen még nem is próbálkozunk. egyszerűen csak furcsa érzés és nem tudom eldöntetni mitől lehet. ezért vitettem vért meg pisit, hogy valami kiderül belőle és gyógyszert kell szednem esetleg vagy valami, de közben meg semmi.
2012. jan. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!