Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párommal felkerül a nőgyógyá...

A párommal felkerül a nőgyógyászati téma! Hány évesen kell először elmenni vagy ha nem évhez kötött akkor mikor? Az első alkalommal mi vár rám? Mit fog csinálni? én választhatók orvost? Aki átélte már elmondaná?!

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 18:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
2013. máj. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

kb 22-24 éves korban illene elmenni ha addig nem volt semmi problémája az ember lányának és még szüz.

A nemi élet megkezdése után viszont kb 1 évvel érdemes elmenni egy szűrésre.

2013. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
A szexuális élet kezdete után egy évvel menj orvoshoz.
2013. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%

# 8/13


Ha anya leszel, akkor te világosítsd fel és ne hagyd idegenre!

Többek között ez is alapból az anyák dolga!

2013. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem voltam szűz, mikor először elmentem nőgyógyászhoz. Gyógyszert iratni, meg akkor már többedik hónapja nem jött meg. Igazából szerintem ráérsz elmenni akkor, ha már kb 1 éve szexeltek a pároddal. De ha gyógyszert szeretnél iratni, akkor viszont még szex előtt menj el. Nincs semmi extra, bemész, elmondod mit szeretnél, bugyi letol, felcsücsülsz, lábak fel, doki 1 perc alatt megtapiz, levesz egy cytológiát, kapod a receptet, és mehetsz is. Kb 5 perc az egész. Lehet, hogy a melleidet is megvizsgálják, bár ez sztk-ban nem jellemző.
2013. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!