Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, csajok! Első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, csajok! Első randin miről dumcsizhatnánk?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtem össze egy pasival. Nem vagyok ennek híve, de gondoltam ezt is kipróbálom. Szóval chaten nagyon jól el dumálunk, csak félek hogy élőben nem lesz témánk. Amikor élőben ismerkedünk meg akkor elég hamar megvan a közös hang, de így... Egyébként is első találkozásnál nem vagyok olyan közvetlen, mint amilyennek lennem kéne. Róla tudom, hogy nagyon beszédes, kedves élőben is(közös ismerősök mondták). De nem szeretném, ha a kezdeti félősségem elrontana valamit. Szóval ha valaki tud segíteni, annak nagyon megköszönném.


L



2012. nov. 22. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

jön magától a dolog... a fiúnak kell ezzel törődnie...

én pl a legutolsó randimon a szopást hoztam fel, és lám, másnap le is kapott a csaj

2012. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keleti filozófia, diszkrét matek, ókortörténet, polgári perjog.
2012. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Relikvia ***** válasza:
Ha onmagadat.adod akkot nemlessz bajj
2012. nov. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:D énis valahogy így gondoltam, csak mondom hátha rosszul gondolom
2012. nov. 23. 15:07
 5/5 anonim válasza:
2.-nak: inkább a kettős tömegű lendkerék jelentőségéről, az injektorok működéséről és a turbó nyomásszabályzásáról kellene nem?:/
2012. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!