Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges? Hogy kérdezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Hogy kérdezzek rá? Mik a tanácsaitok ( friss kapcsolat, első barát téma )

Figyelt kérdés

Volt már barátom, de nem vagyok rá büszke, és nem szívesen gondolok rá vissza. Három hónap alatt mindent megszereztem, csak jó tapasztalatot, és boldogságot nem.

Aztán megismertem egy másik srácot novemberben. Már akkor tudtam, hogy menthetetlenül bele fogok zúgni.. Így is lett. Bár volt egy-két huppanó, hogy a barátnőmet hívta el randira ( egy segítő kéznek hála négyes randi lett belőle, és kiderült, hogy nem is tetszik neki annyira a bnôm... ), rá két hétre, minden napos, és egy szülinapon egész bulin át beszélgetős, együtt-alvós alkalom után végül összejöttünk február első napján.

Hát azt a boldogságot, amit én azóta átélek, nem lehet leírni. Össze sem lehet hasonlítani semmivel.

Gyönyörűeket mond nekem. Vettem már a bátorságot, és megkérdeztem, hogy mióta akarja ezt velem, mire azt válaszolta, hogy kezdettől fogva tetszettem neki, de a mondat második felét nem hallottam. Lehetséges, hogy ebben a két hétben jött rá, hogy milyen értékes/okos/szép vagyok, lehet, hogy már szerelmes?

A másik... Nem feltétlenül, de nagyon érdekelne az eddigi szerelmi élete. Hogy milyen tapasztalt, milyen volt az első csókja, randija, milyen volt az első lány, akibe szerelmes volt, egyáltalán volt-e már szerelmes. Mindenhol azt olvasom, hogy nem szabad ezeket firtatni. Ez igaz?

Ja, és ... Nem vagyok féltékeny típus, kicsit ügyetlen, de azt mondják 'cuki' vagyok, szeretem a szabadságot, de nagyon tudok szeretni. Mindig magamat adom, önzetlen, empatikus vagyok, és fontos számomra, hogy tudjunk nevetni, viszont hajlamos vagyok késni, és elfelejteni dolgokat. Ezek alapján jó barátnőnek számítok? Miket tanácsolnátok, mik azok, amik tilosak egy kapcsolatban, mivel lehetek jobb?

én 16/L, ô 17/F


2013. febr. 3. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el a múltat nem érdemes bolygatni mert csak járatni fogod az agyadat azokon a dolgokon amiket megtudtál. Ha még kérdezgetitek is egymást a megtörtént dolgokról megmérgezi a kapcsolatotokat, és igen elhiheted nem csak beszélgettek egymással úgy ahogyan te sem az előző kapcsolatodban. Volt elölről, hátulról, alulról, felülről, volt szenvedélyes csók meg minden amit el tudsz képzelni, és igen én is perverz állat vagyok :)
2013. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és bármit lehet amit mindketten szeretnétek, ha valamit nem akar valamelyiktek azt nem és nem csak a szexre gondolok. Kompromiszumok kellenek és mükszik a dolog:)
2013. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszélgethetsz vele erről.. 18/L
2013. márc. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!