Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki nem hízékony, az szüléskor...

Aki nem hízékony, az szüléskor sem hízik el/meg annyira?

Figyelt kérdés

Világ életemben megehettem bármit,amit csak akartam,akkor amikor csak akartam. Mondjuk ez már nincs így,mert egészségesen táplálkozom,konditerembe járok heti ötször,szóval nagyon odafigyelek magamra. Tervezek lassan kisbabát szülni. Mennyire változhat meg a testem?

Köszönöm a válaszokat!


2013. máj. 28. 15:08
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
De, meghízhat, a hormonok játéka csalóka. De mi félnivalód van? Sem az egészséges táplálkozást, sem a rendszeres mozgást nem kell abbahagyni terhesség alatt.
2013. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
soha egy dekát nem bírtam hízni, bármit ettem. Terhesség alatt 13 kg jött fel, de még így is kisebb súllyal mentem szülni, mint a többiek, ilyen magassággal. A szoptatás végére (7. hónap)visszanyertem a versenysúlyom, na nem mintha örülnék neki, mert egy kis plusz nem ártana. Baba 3 kg lett.
2013. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén zenész, nem hízok, bármit csinálok. Első terhesség alatt 18, második alatt 13 kg-t híztam. Az első szülés után 1 évvel a versenysúlyom alatt voltam 1-2 kg-val, a második után már fél évvel kevesebb voltam, mint teherbeeséskor. A testem ennek ellenére megváltozott, de MEGÉRTE, van két gyönyörű lányom. :)
2013. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. máj. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!