Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? Sosem...

Hogyan tudnék hízni? Sosem voltam egy hízékony típus, de már rettentően zavar a kinézetem. Pedig egyáltalán nem eszek keveset

Figyelt kérdés

mindig is magas és vékony alkatú voltam(jelenleg 192 cm 70-75kg). az oké h mozogjak, sportoljak, de h tudnék magamra pakolni legalább egy 10est h kinézzek valahogy?


ésszerű keretek között persze, nem csoki és chips mértéktelen zabálásával akarom elérni a célomat:D


2012. júl. 14. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

napi 2-2,5g fehérje/testtömegkg és 5-6g szénhidrát/testtömegkg-os étrendet kéne írnod:) emellett persze sportolni kell (legjobb a súlyzós edzés hiszen úgy izom jön fel :))

ezekből rakd össze:

fehérje: sovány húsok, halak, sovány túró (ez főleg este jó) és esetleg fehérje táplálékkiegészítő.

szénhidrát: rizs, krumpli, puffasztott rizs, teljes kiőrlésű tészta, teljeskiőrlésű kenyér (meg esetleg gyorsan felszívódó szénhidrát edzés után, pl dextróz)

2012. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

előzőt még kiegészíteném azzal (mert nagyon jókat ír) hogy szénhidrátnak mehetne még a rozs/zabpehely meg a zöldségek és hüvelyesek, gyümölcsök

fehérjének meg mehet még a sovány sajtok, tojás is

2012. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tina1991 válasza:
sziasztok én betti vagyok!a segitségeteket szeretném kérni hogy hogyan és mitöl tudnék hizni!mert akár mennyit eszek egyáltalán nem hizok és már nagyon zavar a testsulyom köszi várom a válaszokat
2012. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
üdv a klubban:)
2012. júl. 17. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
betti, az első válaszban le van írva hogy mit kell csinálni:)
2012. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tina1991 válasza:
de én már szinte mindent kiprobáltam és pont ezért kérdtem a segitségeteket!
2012. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Norbert92 válasza:
hajajj... most én meg csak annyit mondok hogy de szerencsések vagytok hogy a legnagyobb bajotok hogy nem híztok :). Én éppen fogyni próbálok, szóval lehet h ugyanabban a cipőben járunk, csak más szemszögből :/
2012. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!