Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak szerintetek ha...

Nurse girl kérdése:

Mit csináljak szerintetek ha olyan szerencsétlen testalkatú vagyok, hogy a felsőtestem hizékony az alsó meg sovány nagyon, és szeretnék farizmot növelni, de ha tornázok és Ch-bevitelt növelem félő hogy felülre hízok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló a helyzet, csak én combra és fenékre hízok aránytalanul, a felső testem pedig csontos, vékony, mellem nincs.


Én azt csináltam, hogy lefogytam az ideális súlyomra. (több mozgás, kevesebb kaja, de semmi extra diéta vagy varázslat)

Utána kezdtem felsőtestre edzeni.

Nem kimondottan szénhidrát bevitelt növeltem, hanem több fehérjét kezdtem fogyasztani, de amúgy összességében nem ettem sokkal többet, mint a fogyás idején.

Súlyzóval edzettem főként, és a konditeremben egy edzőtől kértem tanácsot hogyan. Hasizomra is edzettem.

Most már ennek eredményeként arányosabb a testem. Biciklizem és sokat sétálok, ezzel a lábaim formásodnak.

Úszom is rendszeresen, ettől nagyobb hát és karizmaim lettek.

De az a súlyzós edzés is sokat használt, de most hogy nyár van és jó idő, inkább az úszást választottam.

2011. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is hasonló módon próbálkozok. Szénhidrát csökkentés és sok fehérje meg edzés lábra és fenékre. Hátha lesz vmi :)
2011. júl. 17. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!