Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális még? Hogy ilyen...

Ez normális még? Hogy ilyen sokáig jön fehér folyás, de még nem menstruáltam? (részletek alul)

Figyelt kérdés

3 éve, hogy van fehér folyásom. Minden nap van, nem is kevés. Még nem menstruálok. Ez normális? Nem általában csak 1-2 évig szokott ilyen lenni, vagy kevesebb?

14/L


2013. máj. 30. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem a méret számít :D hanem hogy mióta nő! Hány éve? Ha minimum 2,akkor tuti megjön hamarosan.

Nekem 11 évesen kezdett nőni,14 múltam,amikor megjött(3,5 év) és nekem sem nagy,sőt. Éppen hogy kitöltöm a b kosarat,az alkatomhoz képest pattanás" :D pedig anyának már 13 évesen megjött és nagy mellei voltak...

15l

2013. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:D nekem 70/A és 2,5 éve nő és a kozmetikusom mondta, hogy olyanféle pattanásim stb.-m van, hogy szerinte nem sokára megjön.
2013. jún. 1. 21:24
 13/15 A kérdező kommentje:
A barna folyás meddig tart? Mikor lesz majd kb piros?
2013. jún. 2. 19:54
 14/15 anonim ***** válasza:

igen, a pattanások megváltoznak a havi előtt. Nekem augusztusban már furcsák lettek,októberben jött meg.

Most is épp menzesz előtt vagyok és előtte kb 1 héttel,plusz-minusz 1-2 nappal kirügyezek. A többi nap kis mitesszerjeim vannak,menzesz előtt jelennek meg a nagy piros gumók és addig vannak,amíg tart a vérzés (:c).

Néha barna folyás van előtte, de már írtam hogy az első előtt nekem nem volt,ahogy sokaknak sem. Vagy barna folt van és utána megindul rendesen a vérzés vagy napokig csak barna trutyi jön. Mindenki görcsöl és összehúzódik a méhe,csak más mértékben. Van,aki nem érez semmit,és van,aki a falat tudná kaparni. Sőt,nekem egyik hónapban fáj,másikban nem.

Előző voltam.

2013. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Uhh...nekem is szokott görcsölni annak ellenére, hogy nincs meg...mostanában többször és jobban mint szokott. Köszi a sok infót tanácsot meg mindent.:))
2013. jún. 3. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!